Neler Yeni

Yardım Steam'den oyun oynuyorken oyun donuyor ve oyundan atıp discord'da çöküyor.

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Tayfun Yılmaz
Arkadaşlar sorun bu.Valorant oynuyorken böyle bir şey olmuyor.Sorun yeni olmaya başladı neden kaynaklı olabilir acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam arayüzü çöktü hatası veriyor.

Arkadaşlar sorun bu.Valorant oynuyorken böyle bir şey olmuyor.Sorun yeni olmaya başladı neden kaynaklı olabilir acaba?

The Forest bir anda donuyor ve bilgisayar ya siyah ekranda kalıyor düğmeden kapamadan düzelmiyor ya da biraz bekleyince kapatıp discord'ta çökmüş oluyor.

The Forest bir anda donuyor ve bilgisayar ya siyah ekranda kalıyor düğmeden kapamadan düzelmiyor ya da biraz bekleyince kapatıp discord'ta çökmüş oluyor.
Ek olarak cyberpunkta'da cyberpunk topu dikti diyiyor hep.Ve ek olarak ekranın yarısından fazlası siyahlaşıp mousedan butona basınca cyberpunk topu dikti diyiyor.

Son düzenleme:

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Yunus
Ssd demi oynuyorsun?

Aykut D.

80+ Gold
Donan oyunları actigin zaman görev yöneticisinden ram kullanımını takip edemisin .

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Tayfun Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Donan oyunları actigin zaman görev yöneticisinden ram kullanımını takip edemisin .
Hocam ekran kartı driverı Mayıs ayınınkiydi ben de Haziran ayınınkini kurdum ve düzeldi sanırım

Top Bottom