Neler Yeni

steelseries 300s sensör sorunu ve yeni mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet
Arkadaşlar merhaba, ilk fps oyunum valorant'a başladıktan sonra yani 1.5 sene önce mouse değiştirdim ve malum siteden 2. el bir ss 300s edindim. Daha sonra aynı sıteden sıfır ama daha uygun fiyata ss qck mousepad satın aldım. Yakın zamanlarda mouse da takılmalar, titremeler oluşmaya başladı, yani oyunda da cross tutmuyordu. Mousepad ile alakalı olduğunu düşündüm ancak araştırınca gördüm ki kullandığım mouse un bu şekilde bir kronik sorunu varmış.

Ben de malum yaklaşık 2 sene olmuş ve artık oyunda da belli bir seviyeye geldiğim için, 1 kez kaliteli bir mouse alayım ve uzun zaman kullanırım diye düşünmeye başladım. Maceram 300s ile başladığı için ona alıştım ve bu boyutlardan çok farklı bir şey kullanmak istemiyorum. O yüzden önce mouse un boyutlarını araştırdım.
https://www.qp.com.tr/steelseries-rival-300s-rgb-gaming-mouse şu sitede uzunluk 14cm yükseklik 4.8cm olarak görünüyor ancak ben ölçtüm ve
uzunluk: 13cm
en geniş kısmı: 6.5-7cm
yükselik: yaklaşık 4.5cm

olarak hesapladım.

El ölçülerim.
uzunluk: 21.5cm
genişlik (baş parmak hariç): 10cm

Gayet de büyük bir elim var.

Şimdi yeni bir mouse almak istiyorum. Benim baktıklarım razer deathadder v2, Zowie ec1-b. Bu mouse lar benim el ölçülerim için uygun mu? Ufak tefek beni rahatsız edecek bir şey ile karşılaşmak istemiyorum. Malum bir kere alınıp yıllarca kullanacağım. Siz ne tavsiye edersiniz? Bu arada tutuşum claw grip.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,676
Üyeler
155,148
Son üye
keroo5062
Top Bottom