Neler Yeni

steelseries arctis 1 wireless benzeri kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Bekir Emir
steelseries arctis 1 wireless almayı planlıyorum fiyatı çok arttırmadan daha iyi wireless kulaklık var mı? yoksa bu fiyat için bu kulaklık yeterince-fazlasıyla iyi mi?
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...kronlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,552361733.html ortalama fiyata burdan ulaşabilirisiniz
Kanka arctis 1 wireless geçen ay, Media Marktta 1400tl idi istersen bı bak. Mağazaya gittiğimde şaşırmıştim ama buradaki arkadaşlar o fiyat normal demisti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konusu da burada bı bakabilirsiniz mesajlara

wergost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
erenalp kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka arctis 1 wireless geçen ay, Media Marktta 1400tl idi istersen bı bak. Mağazaya gittiğimde şaşırmıştim ama buradaki arkadaşlar o fiyat normal demisti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konusu da burada bı bakabilirsiniz mesajlara
sağol kanka peki aldın mı memnun musun?

Endy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Endy Ulus
Instagram
endylus_9
Discord
endylus

zzuhn11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Necip
steelseries arctis 1 wireless almayı planlıyorum fiyatı çok arttırmadan daha iyi wireless kulaklık var mı? yoksa bu fiyat için bu kulaklık yeterince-fazlasıyla iyi mi?
https://www.akakce.com/kulaklik/en-...kronlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,552361733.html ortalama fiyata burdan ulaşabilirisiniz
ben yaklasik 1-2 senedir kullanıyorum
Şarj girişi ve ses düğmesi bozuldu dikkate almanızda fayda var belki benim kullanımımla alakalıdır (şarj girişi sadece belli bi açıda takılırsa şarj ediyor baya uğraştırıyo ayrıca kulaklığın sol tarafı sadece ses düğmesi fulldeyken çalışıyor)

Bu bahaneyle çözümlerini bilen arkadaş varsa yardım ederse sevinirim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,447
Üyeler
156,775
Son üye
WhiteOs
Top Bottom