Neler Yeni

Steelseries Arctis Nova 1 aldım, iade etmeli miyim?

Kulaklığı 1699TL'ye aldım, henüz gelmedi. Sizce siparişi iptal etmeli miyim? Farklı bir kulaklık mı almalıyım?

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Doğukan
Hocam 1789 a da var bu
bu o model değil hocam o jak girişli ses kartı yok direkt ses yongasından alıyorsun performansı bunun şu an ki fiyatı 3-4 k civarında
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğim model bu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bu o model değil hocam o jak girişli ses kartı yok direkt ses yongasından alıyorsun performansı bunun şu an ki fiyatı 3-4 k civarında
https://www.akakce.com/c/?s=2&v=120...7090&f=/r/?pr=914752035&vd=12088&pg=694497090 aynı değil mi hocam

dediğim model bu
Anladım hocam

dediğim model bu
Hocam kargoya verildiği için belki iadede sıkıntı çıkar bilmiyorum kesin iptal etmeli miyiz sizce, kötü bi kulaklık mıdır bendeki

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Doğukan
https://www.akakce.com/c/?s=2&v=12088&p=914752035&c=17384&g=694497090&f=/r/?pr=914752035&vd=12088&pg=694497090 aynı değil mi hocam

Anladım hocam

Hocam kargoya verildiği için belki iadede sıkıntı çıkar bilmiyorum kesin iptal etmeli miyiz sizce, kötü bi kulaklık mıdır bendeki
kargoya verilmesi bir şey değiştirmez iade edebilirsin nova 1 in dahili bi ses kartı yok anakartının ses yongasına göre performans verir fakat attığım üründe usb olduğu için ses kartlı şekilde geliyor karar sizin hocam hangisi içinize siniyorsa ondan devam edin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kargoya verilmesi bir şey değiştirmez iade edebilirsin nova 1 in dahili bi ses kartı yok anakartının ses yongasına göre performans verir fakat attığım üründe usb olduğu için ses kartlı şekilde geliyor karar sizin hocam hangisi içinize siniyorsa ondan devam edin
Hocam bu kulaklık hakkında olumsuz yorumlar okudum nova 1 için sizce o kadar kötü bir kulaklık mı

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Doğukan
piyasada nova 1 fiyatına rampage gamepowerlar satıldığı için kötü denmesi saçma olur bence f/p bir ürün

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
piyasada nova 1 fiyatına rampage gamepowerlar satıldığı için kötü denmesi saçma olur bence f/p bir ürün
Teşekkürler hocam ben görüntüsünü de seviyorum bir süre deneyimledim+ifadeyle falan uğraşmak istemiyorum pek galiba iade etmeyeceğim teşekkür ederim

Paketi açma iade almak zorundalar açarsan almayabilirler
Daha gelmedi hocam zaten

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
Teşekkürler hocam ben görüntüsünü de seviyorum bir süre deneyimledim+ifadeyle falan uğraşmak istemiyorum pek galiba iade etmeyeceğim teşekkür ederim

Daha gelmedi hocam zaten
Geldiğinde açmadan iade et işte deneyim edeyim muhabbetine girersen elinde kalabilir

Geldiğinde açmadan iade et işte deneyim edeyim muhabbetine girersen elinde kalabilir
Hocam aynısı kardeşimde var deneyim ettim bir süre kendime de sipariş verdim ama kötü yorumlar görünce aklıma şüphe düştü onun için açtım bu konuyu sizin kulaklık hakkında yorumlarınız nedir

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
Hocam aynısı kardeşimde var deneyim ettim bir süre kendime de sipariş verdim ama kötü yorumlar görünce aklıma şüphe düştü onun için açtım bu konuyu sizin kulaklık hakkında yorumlarınız nedir
Nova 7 ve arctis 9 kullanıyorum steel series bazında yorum yaparsam üst seviye kulaklıkları güzel ama arctis nova 1 gibi steel seriesin giriş seviyesi ürününü almaktansa razerı alırdım, hem daha kaliteli hem de bildiğim kadarıyla daha üst seviye nova 1 e göre

Top Bottom