Neler Yeni

Yardım SteelSeries Arctis Nova 5 vs 5P

LimonSuyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Balkan
Merhaba SteelSeries Arctis Nova 5 almak istiyorum fakat şu an için düz Nova 5 versiyonu ile Nova 5P versiyonu arasında 500 TL civarı bir fark var ve 5P versiyonu daha ucuz. Araştırdım fakat aralarında bir fark bulamadım fark sadece kafa bandı rengi midir yoksa başka farklar var mıdır? PC için kullanmayı düşünüyorum 5P versiyonunu alsam bir problem yaşar mıyım?

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Emre
p PlayStation anlamında kafa bandı mavi oluyordu sanırım ben de nova 5 ile nova 7 arasındayım. şuan

LimonSuyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Balkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
p PlayStation anlamında kafa bandı mavi oluyordu sanırım ben de nova 5 ile nova 7 arasındayım. şuan
Evet playstation anlamında olduğunu biliyorum fakat düz modeli de P modeli de hem PC hem de playstation ile uyumlu gözüküyor farkları neler onu öğrenmek istiyorum. Ama sanırım kafa bandı dışında bir farkları yokmuş.

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Emre
Evet playstation anlamında olduğunu biliyorum fakat düz modeli de P modeli de hem PC hem de playstation ile uyumlu gözüküyor farkları neler onu öğrenmek istiyorum. Ama sanırım kafa bandı dışında bir farkları yokmuş.
donanımsal olarak dediğin gibi PlayStation desteği farkı var sadece

LimonSuyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Balkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
donanımsal olarak dediğin gibi PlayStation desteği farkı var sadece
Hayır ikiside playstation destekliyor donanımsal olarak hiç bir fark gözükmüyor aralarında acaba benim görmediğim bir şey mi var diyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,946
Üyeler
147,040
Son üye
Zanzz
Top Bottom