Neler Yeni

Öneri Steelseries Arctis Prime Kulaklık

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum fiyatı sizce nasıl? Bu fiyata bundan daha iyi Steelseries ya da Hyperx marka kulaklık var mıdır?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fiyatı artmış bir tık. Nays ile biraz daha inebilir. Neyse kulaklığa gelirsek kulaklık güzel bence. Bir tane kaliteli bir ses kartı ile kulaklık baya bir level atlıyor. Deri pedleri kimisi seviyor kimisi sevmiyor orası tercih meselesi. Ben Cloud 2 ile bunun arasında kalmıştım. Bunun fiyatı bir tık pahalı diye Cloud 2 almıştım. Ama bazen keşke bu kulaklığı alsaydım diyorum. Güzel kulaklık üzmez.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Muhammet Kürkçü
Hocam ses kartınız iyi ise çok iyi bir kulaklık.

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
Tabii hocam önerilere hep açığım.
Arctis prime kullanıyorum yaklaşık 1,5 yıldır. Kafa bantlı olduğu için çok rahat. Kumaş pedlede kullandım oda güzel ama deri ile kullanımı çok daha iyi. Garantisine bakan firmada çok iyi. Ses kalitesi bende ryzen 5 5. nesil bir acer nitro var harici ses kartı olmadan jack ile doğrudan kullanıyorum memnunum. Arctis pro ile aynı kulaklık olduğu söyleniyor sadece ses kartı ve rgb yok ki arctis pronun fiyatını görünce normal. Önceki kulaklığım corsair hs60 proydu sesinden çok memnundum ama ağrı yapacak şekilde kötü bir ergonomiye sahipti, corsair hs80'i çok araştırdım oda öyle olduğu için vazgeçip bunu aldım. Kulaklıkta önemli olan daha çok ne için kullanılacağı detaylı şekilde atiyorum çok ciddi rank kasan fps oyuncusumusun vs. ne amaçlı, ne kadar süre kullanıyorsun onları yazarsan daha net al veya alma diyebilirim veya soruların varsa detaylı yanıtlayabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ses kartınız iyi ise çok iyi bir kulaklık.
Bende izlemiştim bu incelemeyi çok faydalı. Ama onun ses kartı kulaklıktan pahalı olduğu için kendi ses kartınızı, kullandığınız cihazı vs. şartlara göre değerlendirmek daha mantıklı olur.

Son düzenleme:

KeremmOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
KeremmOz
Arctis prime kullanıyorum yaklaşık 1,5 yıldır. Kafa bantlı olduğu için çok rahat. Kumaş pedlede kullandım oda güzel ama deri ile kullanımı çok daha iyi. Garantisine bakan firmada çok iyi. Ses kalitesi bende ryzen 5 5. nesil bir acer nitro var harici ses kartı olmadan jack ile doğrudan kullanıyorum memnunum. Arctis pro ile aynı kulaklık olduğu söyleniyor sadece ses kartı ve rgb yok ki arctis pronun fiyatını görünce normal. Önceki kulaklığım corsair hs60 proydu sesinden çok memnundum ama ağrı yapacak şekilde kötü bir ergonomiye sahipti, corsair hs80'i çok araştırdım oda öyle olduğu için vazgeçip bunu aldım. Kulaklıkta önemli olan daha çok ne için kullanılacağı detaylı şekilde atiyorum çok ciddi rank kasan fps oyuncusumusun vs. ne amaçlı, ne kadar süre kullanıyorsun onları yazarsan daha net al veya alma diyebilirim veya soruların varsa detaylı yanıtlayabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende izlemiştim bu incelemeyi çok faydalı. Ama onun ses kartı kulaklıktan pahalı olduğu için kendi ses kartınızı, kullandığınız cihazı vs. şartlara göre değerlendirmek daha mantıklı olur.
hocam benim de arctis prime alma durumum var ama ses kartım ne bilmiyorum nasıl öğrenicem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom