Neler Yeni

Steelseries prime alınır mı??

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
arkadaşlar mouse arıyorum ve buna karar kılmak üzereyim fakat alınır mı?? kronik sorunu varmı? (scroll sorunu vs) fiyatına değermi? micro usb olması sorun yaratıyormu? ben şuan logitech g102 kullanıyorum fakat hazır elimde para varken yeni bir mouse almak istiyorum. ama aklımda şöyle birşeyde var 1200tl biriktirene kadar logitech g102 ile devam edip g305 wireless almak. sizce direkt prime mı alayım yoksa g305 için paramı biriktireyim?

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Seyfullah
arkadaşlar mouse arıyorum ve buna karar kılmak üzereyim fakat alınır mı?? kronik sorunu varmı? (scroll sorunu vs) fiyatına değermi? micro usb olması sorun yaratıyormu? ben şuan logitech g102 kullanıyorum fakat hazır elimde para varken yeni bir mouse almak istiyorum. ama aklımda şöyle birşeyde var 1200tl biriktirene kadar logitech g102 ile devam edip g305 wireless almak. sizce direkt prime mı alayım yoksa g305 için paramı biriktireyim?
G305 1200 tl için fazla eski kalıyor Vxe R1 bakabilirsin shape için bi takıntın yoksa , prime ve prime mini wireless kullandım güzel mouselar ucuza denk getirirsen alınır

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G305 1200 tl için fazla eski kalıyor Vxe R1 bakabilirsin shape için bi takıntın yoksa , prime ve prime mini wireless kullandım güzel mouselar ucuza denk getirirsen alınır
hocam prime trendyolda 690 ş,ra şuanlık onu almayı düşünüyorum. bu arada shape ne oluyor? marka takıntısımı?

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Seyfullah
Shape dediğim mouseun şekli. Bence ileride tekrar mouse değiştirme gibi bi niyetin varsa sıfır alıp zarar etme ikinci el al kullan aldığın fiyatın az altına verirsin.

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
Shape dediğim mouseun şekli. Bence ileride tekrar mouse değiştirme gibi bi niyetin varsa sıfır alıp zarar etme ikinci el al kullan aldığın fiyatın az altına verirsin.
hocam zarar etmek değil kullanacağım o yüzden. vxe r1n in se modeli var ne farkları var? mouseun şekline pek bir takıntım yok çok garip olmadığı sürece vxe r1 de zaten g pro x superlight la aynı aksa gibi sanırsam o yüzden rahatsız olmam. ama o mouseun ikiknci eli satılıyorumudur?

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Seyfullah
Se biraz daha dandik mümkünse R1 Pro değilse R1 versiyonu al. İkinci eli satılıyor tabi sahibinden ya da dc gruplarında bakarsan denk gelirsin

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
Se biraz daha dandik mümkünse R1 Pro değilse R1 versiyonu al. İkinci eli satılıyor tabi sahibinden ya da dc gruplarında bakarsan denk gelirsin
anladım hocam biriktirip r1 mi alayım yani? bi bakarım uygun fiyata bulursam belki alabilirim ama bana uygun bulamaz isem prime alacağım. prime ın kronik sorunu varmı? scroll bozukluğu falan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve şu dc gruplarını nereden bulabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ferhat ÜZÜM
Al tavsiye ederim bende var tek sorunu dpi tuşu altta bende kendi driverından ileri tuşuna atardım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum kablosunu sökülmesi iyi taşırken kırılmıyor driverı güzel basit tuş ataması ayarlama yanlış hatırlamıyorsam ışığı da ayarlanabiliyordu ben ışığa pek önem vermiyorum sadece tekerlekte olması yetiyor 5 dpi ayarı var hepsine ayrı ayrı atayabiliyorsun ben mora 400 maviye 2400 yeşil 4000 sarı 6400 kırmızı 18000 ayarladım 6400 de kullanıyorum yetiyor 18000 de kullanan pek olmaz zaten

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Draq123
anladım hocam biriktirip r1 mi alayım yani? bi bakarım uygun fiyata bulursam belki alabilirim ama bana uygun bulamaz isem prime alacağım. prime ın kronik sorunu varmı? scroll bozukluğu falan?

ve şu dc gruplarını nereden bulabilirim.
bunu al geç pişman etmez bi sıkıntı oldumuda ürünün arkasında her markadan daha fazla durur youtub kanalı olduğu için r1 den daha iyi bu mouse özellik olarak

R1 de alınabilcek bi mouse ama bu varken ben bunu alırdım

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
Al tavsiye ederim bende var tek sorunu dpi tuşu altta bende kendi driverından ileri tuşuna atardım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum kablosunu sökülmesi iyi taşırken kırılmıyor driverı güzel basit tuş ataması ayarlama yanlış hatırlamıyorsam ışığı da ayarlanabiliyordu ben ışığa pek önem vermiyorum sadece tekerlekte olması yetiyor 5 dpi ayarı var hepsine ayrı ayrı atayabiliyorsun ben mora 400 maviye 2400 yeşil 4000 sarı 6400 kırmızı 18000 ayarladım 6400 de kullanıyorum yetiyor 18000 de kullanan pek olmaz zaten
hocam dpi tuşunun altta olması daha iyi benim için elim çarpıyor üstte olunca hep. yani scroll tuşunda bir sorun yok kronik değilmi? çünkü bir önceki mouse um razer viper mini ve scrollundan illAllah geldi ve mecburen g102 ye geçtim. yani herhangi bir sorunu yok değilmi kronik olarak?

bunu al geç pişman etmez bi sıkıntı oldumuda ürünün arkasında her markadan daha fazla durur youtub kanalı olduğu için r1 den daha iyi bu mouse özellik olarak

R1 de alınabilcek bi mouse ama bu varken ben bunu alırdım
hocam beyaz mouse sevmiyorum ya ama bilmiyorum biriktirip kablosuzmu alsam yoksa direkt primemmı alsam karar veremedim.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Draq123
hocam dpi tuşunun altta olması daha iyi benim için elim çarpıyor üstte olunca hep. yani scroll tuşunda bir sorun yok kronik değilmi? çünkü bir önceki mouse um razer viper mini ve scrollundan illAllah geldi ve mecburen g102 ye geçtim. yani herhangi bir sorunu yok değilmi kronik olarak?

hocam beyaz mouse sevmiyorum ya ama bilmiyorum biriktirip kablosuzmu alsam yoksa direkt primemmı alsam karar veremedim.
Bütçene göre ama kablosuz al

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Halil Karagöz
Hocam sen dünde + modeli için konu açmamış mıydın 😂 neyse öncelikle prime modeli mediamarkt da 650 teknosa da 656 TL neden illa trendyola bakıyosun anlamış değilim kupon vs varsa bilemeyeceğim. Küçük fare seviyorsan elin küçük ise Prime modelini tercih etmeni tavsiye ederim + modeli için dediğim gibi fare küçük. Fiyatından dolayı böyle bir şey yapıyorsan alma sonra pişman olacaksın keşke şunu alsaydım diyeceksen gene alma. Bizim ne önerdiğimizden çok senin isteklerin önemli. Ve bu fare işinde 1 kere alacaksın 1 kere al tam al. Gerekirse 1 ay almayıver idare et zaten g102 sahibisin 1 ay sana hiçbir şey kaybettirmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,522
Üyeler
149,744
Son üye
UranusHD01
Top Bottom