Neler Yeni

Steelseries prime alınır mı??

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ferhat ÜZÜM
hocam dpi tuşunun altta olması daha iyi benim için elim çarpıyor üstte olunca hep. yani scroll tuşunda bir sorun yok kronik değilmi? çünkü bir önceki mouse um razer viper mini ve scrollundan illAllah geldi ve mecburen g102 ye geçtim. yani herhangi bir sorunu yok değilmi kronik olarak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam beyaz mouse sevmiyorum ya ama bilmiyorum biriktirip kablosuzmu alsam yoksa direkt primemmı alsam karar veremedim.
Scroll tuşu ne oluyor tuslarda sıkıntı yok bende , ben memnunum tek sıkıntısı kablosu çok uzun geliyor bana driver dan beğenmediğin tuş yerin ebatta bisey arayabilirsin ayarlarını tam hatırlamıyorum ilk aldığımda ayarladım bi kac sefer açtım driverını yakın zamanda bi daha açmadım

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit
Hocam sen dünde + modeli için konu açmamış mıydın 😂 neyse öncelikle prime modeli mediamarkt da 650 teknosa da 656 TL neden illa trendyola bakıyosun anlamış değilim kupon vs varsa bilemeyeceğim. Küçük fare seviyorsan elin küçük ise Prime modelini tercih etmeni tavsiye ederim + modeli için dediğim gibi fare küçük. Fiyatından dolayı böyle bir şey yapıyorsan alma sonra pişman olacaksın keşke şunu alsaydım diyeceksen gene alma. Bizim ne önerdiğimizden çok senin isteklerin önemli. Ve bu fare işinde 1 kere alacaksın 1 kere al tam al. Gerekirse 1 ay almayıver idare et zaten g102 sahibisin 1 ay sana hiçbir şey kaybettirmez.
valla haklısın hocam o zaman bekleyeyim para biriktirene kadar güzel bir şey alayım.

G305 1200 tl için fazla eski kalıyor Vxe R1 bakabilirsin shape için bi takıntın yoksa , prime ve prime mini wireless kullandım güzel mouselar ucuza denk getirirsen alınır
hocam şu ikinci el satan discordları nereden bulabilirim?

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Seyfullah
anladım hocam biriktirip r1 mi alayım yani? bi bakarım uygun fiyata bulursam belki alabilirim ama bana uygun bulamaz isem prime alacağım. prime ın kronik sorunu varmı? scroll bozukluğu falan?

ve şu dc gruplarını nereden bulabilirim.
Ben wireless versiyonları kullandım kısa süreli olarak bi sorunla karşılaşmadım ama uzun süre kullananlara sormak lazım.

Dc gruplarindan kastım da swarcow, modart vs gibi youtuberlarin dc kanallarında ikinci el pazar bölümleri oluyor oralardan bakabilirsin

Top Bottom