Neler Yeni

steelseries prime mouse bozuldu

Manti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Arda Erdoğdu
1 ay falan önce teknosadan steelseries prime mouse aldım. 2 gün önce de farenin kırmızı kareyle gösterdiğim kısımda temassızlık mı vardır ne vardır bilmiyorum youtube izlerken kendi kendine bozuldu. Mouse hareket etmiyor. Dakkada bir mouse geri geliyor ancak 1-2 saniye sonra yeniden hareket etmemeye devam ediyor. Gösterdiğim kısmı oynattığımda da mouse sürekli gidip geliyor. Bu mouseun garantisi var mı, çözümü var mı veya o kablo tek başına satılıyor mu yardım eder misiniz?
resim_2024-06-25_015040977.png

Ekler

• resim_2024-06-25_014537154.png
    resim_2024-06-25_014537154.png
    46.8 KB · Hit: 10

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Halil Karagöz
1 ay falan önce teknosadan steelseries prime mouse aldım. 2 gün önce de farenin kırmızı kareyle gösterdiğim kısımda temassızlık mı vardır ne vardır bilmiyorum youtube izlerken kendi kendine bozuldu. Mouse hareket etmiyor. Dakkada bir mouse geri geliyor ancak 1-2 saniye sonra yeniden hareket etmemeye devam ediyor. Gösterdiğim kısmı oynattığımda da mouse sürekli gidip geliyor. Bu mouseun garantisi var mı, çözümü var mı veya o kablo tek başına satılıyor mu yardım eder misiniz?Alıntıyı görüntüle
Garanti var mı diye sormanız bile hata hocam garantisiz ürün mü satılır ? kutusundan çıkan garanti kitapçığına bakmamışsınız anlaşılan. Garanti kağıdını bulup garanti servisiyle görüşüp gönderebilirsiniz diye düşünüyorum. Çoğu zaman kargoyu da onlar karşılıyor.

Manti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Arda Erdoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garanti var mı diye sormanız bile hata hocam garantisiz ürün mü satılır ? kutusundan çıkan garanti kitapçığına bakmamışsınız anlaşılan. Garanti kağıdını bulup garanti servisiyle görüşüp gönderebilirsiniz diye düşünüyorum. Çoğu zaman kargoyu da onlar karşılıyor.
Hocam ürünün kutusuna yeniden baktım ama garantiyle alakalı bir şey yok ve internette de garantiyle alakalı bir şey bulamadım. Garantisi yok gibi gözüküyor.

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Halil Karagöz
Top Bottom