Neler Yeni

Mouse bağlantısı gidip geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Fidan
İlgilendiği Kategoriler
Grafik Tasarım, Oyun
Fareyi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum markası Asus Rog Gladius 2 Core. Yaklaşık 1 ay önce format attım ve format sonrası mouse nadiren sanki bilgisayardan çıkarıp takmış gibi gidip geliyor, bazen de aygıt çıkarıldı sesi vermeden gidip geliyor ve neredeyse saliselik oluyor her şey. Son bir kaç gündür de aynı sorunla beraber tüm aygıtlar (klavye fare kulaklık) çalışmayı bir kaç saniyeliğine durduruyor ve bir kaç saniye sonra geri geliyor. Garip olan çalışmıyor durumdalarken fare ve kulaklığın ışıkları sönükken klavyenin ki yanıyor fakat klavye de çalışmıyor. USB Portlarının hepsini denedim, temassızlık var mı diye farenin kablosunu evirdim, çevirdim, büktüm, portla oynadım fakat hiçbir şekilde bağlantı gitmiyor sadece rastgele zamanlarda bağlantı 1 saniye bile sürmeden gidip geliyor. Sorunun donanımsal veya yazılımsal olduğunu nasıl anlayabilirim? Başka bir fare deneme veya mevcut fareyi başka bir sistemde deneme gibi bir imkanım yok maalesef.

Bu arada sistem:
GTX 1650 S + R5 1600 AF
8GB 2400mhz Ram
XPG Pylon 650W 80+Bronze
A320M Pro VH Plus

Shrei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammet
İlgilendiği Kategoriler
Oyun geliştirme, oyun, pc donanım, yazılım
Yeni mouse a geçtim ama onu da garantiye yolladım. Garantisi devam ediyorken böyle bir durumu değerlendireyim dedim.
İnşallah sana yeni bir mouse gönderip sorunu çözerler hocam ama yinede dediğim gibi elektronik aletlerin aslında garanti süresi tamamen bir yalan bozulup bozulmayacağını kimse bilemez, saygılarımla 🙏

Top Bottom