Neler Yeni

Stellar Blade Tüm Dünyada "Sansürsüz" Şekilde Piyasaya Sunulacak!

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Stellar Blade tüm dünyada "sansürsüz" şekilde piyasaya sunulacak!

Japonya sürümü dahil.

Stellar Blade tüm dünyada sansürsüz şekilde piyasaya sunulacak!

Atakan Diren
ATAKAN DİREN

Stellar Blade, oyunun resmi Twitter hesabının açıklamasına göre ana yurdu Japonya dahil tüm ülkelerde "sansürsüz" olarak satışa çıkacak.
"Stellar Blade, Japonca versiyonu da dahil olmak üzere tüm ülkelerde sansürsüz şekilde çıkacak" şeklinde hem İngilizce hem de Japonca olarak atılan tweet'in üzerine kırmızı X işaretli pikselli bir resim ve "tüm ülkelerde sansürsüz " ifadeleri eklenmiş.

Stellar Blade dört gün sonra, yani 26 Nisan'da çıkacak. Fakat geliştirici oyunculardan demoda "yavaş ilerlemelerini" istiyor, zira bazı oyuncula daha şimdiden 50 saati devirmiş durumda. Sadece demo sürümü 690 bin günlük aktif kullanıcı sayısına ulaştı.
NieR:Automata yönetmeni Yoko Taro ise Stellar Blade'in Nier: Automata'dan daha iyi olduğunu belirtiyor.
Taro, "Stellar Blade harika bir oyun. En azından NieR:Automata'dan çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim" diyor.
"Grafikler tamamen yeni nesil kalitesinde ve karakter tasarımı inanılmaz. Mr. Kim'in tarzına özgü havalı erkek karakterler ve sevimli kadın karakterler gerçekten oldukça çekici. RPG'lerdeki dükkânlarda genellikle dükkân sahibinin yakın plan çekimi bulunur ama ben bunu sevmiyorum, çünkü doğal olmadığını düşünüyorum. Stellar Blade'de de böyle bir çekim var ama dükkân sahibi o kadar sevimliydi ki umursamadım! Onun sevimliliği bana tasarım tercihlerinden daha önemli geldi."

Kaynak: https://tr.ign.com/stellar-blade/12...-dunyada-sansursuz-sekilde-piyasaya-sunulacak

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Berat fatih

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664