Neler Yeni

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ömür
Abdullah hocam şu 400 stoğu direk açsa daha iyi olur bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus Emre
Tabi ki neden olmasın fakat neden saat 11:58 gösteriyor bilmiyorum bir önceki ekran görüntülerinde ödeme yaptığım saati görebilirsiniz Beyefendi.

1680428879918.png

Yunus035

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yunus Yıldız
Abdullah hocam şu 400 stoğu direk açsa daha iyi olur bence
Reis ortada stok yok ki dünden beri ana konu vardı orda birsürü kargaşa çıktı herkeste aynı şeyler hatalardı sonra o konuyu kapattılar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsa
Merhabalar, Hiçbir firmayı savunma vb. işlerine girmiyorum sadece sizlere düşüncelerimi ifade ettim. Benim ile böyle bir üslup içerisinde konuşmanız maalesef hoş olmamış isterseniz herhangi bir kanıt istiyorsanız sunabilirim sadece gerçekleri ve yaşadığım süreci söyledim.
Mesele kanıt mı sence, mesele donanım arşivi'nin bizim temsilcimizin yani bu kadar severek takip ettiğimiz adamın bu kadar leş altyapılı site ile bu hizmeti bize sunması, yapacaksan 500 TL fazla fiyat çektir. Doğru düzgün girip alsın alabilen. Sepetteki ürünü alamamak başkadır, Sepetteki ürün sepete gelince silinmesi başkadır. Şahsen ben bu mağazanın ne yanından geçerim ne ismini anarım

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Mesele kanıt mı sence, mesele donanım arşivi'nin bizim temsilcimizin yani bu kadar severek takip ettiğimiz adamın bu kadar leş altyapılı site ile bu hizmeti bize sunması, yapacaksan 500 TL fazla fiyat çektir. Doğru düzgün girip alsın alabilen. Sepetteki ürünü alamamak başkadır, Sepetteki ürün sepete gelince silinmesi başkadır. Şahsen ben bu mağazanın ne yanından geçerim ne ismini anarım
söylesene kimle yapacak en iyi site kim bi söyle biz de bilelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Tiryaki
Arkadaşlar çok şükür bende aldım. Ve ilk sistemim. Dün 350 Stokta alamadım. Bugün 50 stokta almayı başarabildim. 5 dk öncesinde uyandım. Açılınca hata verdi. Sonra girmeyi başardım. Stok bitmişti. Sepete Ekle tuşuna 10 dk bastım. 2-3 kere sepete eklendi silindi. Sonra 10.dk nin sonunda 2 sn de siparişi onayladım. Tabii ki Allah yüzüme güldü. Alanlara hayırlı olsun. Alamayanlar canını sıkmasın yeni sistemlerde deneyin. Ve son sözüm şu SAKIN PES ETMEYİN! 350 Stokta alamayıp 6-7 kat aşağı Stokta alanlar VAR! Kalın sağlıcakla...

Top Bottom