Neler Yeni

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Ömür
Bu sitelerde hiç öyle sorun görmedim özellikle itopya son zamanlarda sorunsuz çalışıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus Emre
Mesele kanıt mı sence, mesele donanım arşivi'nin bizim temsilcimizin yani bu kadar severek takip ettiğimiz adamın bu kadar leş altyapılı site ile bu hizmeti bize sunması, yapacaksan 500 TL fazla fiyat çektir. Doğru düzgün girip alsın alabilen. Sepetteki ürünü alamamak başkadır, Sepetteki ürün sepete gelince silinmesi başkadır. Şahsen ben bu mağazanın ne yanından geçerim ne ismini anarım
Beyefendi galiba en son mesajıma denk gelmişsinizdir. Bir önceki mesajlarımda ben sadece iki üç gündür yaşadığım süreci söyledim. Maalesef arkadaşlar " gencer ajanı" vb. durumlar söyledi. Ben de olayın herhangi bir firma savunma ile ilgisi olmadığını ve benim sadece basit bir kullanıcı olduğumu dile getirdim. Sitenin çökmesi , sepet durumu vb. konularda ben de rahatsızlığımı dile getirdim. Burada bir firmayı aklama değil sadece bilgisayarın gerçekten sipariş edebildiğimizi dile getirmek istemiştim. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
İtopya,sinerji, incehesap, gaming gen tr
belli ki daha önce o sitelerin yoğunluk zamanını görmemişsin. ben ilk defa bi sitenin bu sorunu çözdüğünü gördüm. itopya da 2 saat bayram fırsatı beklediğimizi biliyorum. incehesap daha cuma günleri bile çöken bi site, sinerji desen en beteri, gaming gen de farklı değil

Yunus035

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yunus Yıldız
belli ki daha önce o sitelerin yoğunluk zamanını görmemişsin. ben ilk defa bi sitenin bu sorunu çözdüğünü gördüm. itopya da 2 saat bayram fırsatı beklediğimizi biliyorum. incehesap daha cuma günleri bile çöken bi site, sinerji desen en beteri, gaming gen de farklı değil
Aynen reis ya en iyisi gencer

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Ömür
Yo modart m9 da arkadaşımla beraber aldık sepete ekledik aldık böyle saçma sapan sorunlar yaşamadık

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsa
Dediğimi anlamadınız sanırım, sitenin çökmesi veya açılmaması başka bir konudur. Sepetin kendiliğinden silinmesi başka bir durumdur.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Değerli arkadaşlar Donanım Arşivi dev bir kitle farkında mısınız?
Benim satış yönlendirme linkime 140.000 tıklama geldi (F5'leri saymıyor) ve web stoğu 400 adet biriniz şunu oranlar mısınız 1 kişinin satın alma ihtimali kaç olur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus Emre
Video da 5600 modeli vardı :)
Kusura bakmayın ben karıştırmışım işlemci 5600.
1680429560070.png

Top Bottom