Neler Yeni

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

QwoJ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Qwoj
arkadaşlar almak isteyen var mı aynı fiyata vereceğim
Merhabalar ben ciddiyimde bana ulaşabilirmisin lütfen babami ikna ettim ama yetişemedim Instagram: qwojpinkman bana ulaş numarami vereyim isterseniz ordan hallederiz

Muhtafa44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Muhammed er
Arkadaşlar daha fazla yazmayın isterseniz kendisi bana dönüş sağlayacak sistemi adamdan alacağım yanlış anlamayın önceden yazdım abiye

omerymsn

80+
arkadaşlar almak isteyen var mı aynı fiyata vereceğim
dostlar kusura bakmayın aynı fiyata vereceğim dedim ancak bu pcyi almak için kredi çekip borca girdim bu fiyata vermek biraz manasız oluyor sizleri heyecanlandırdıysam kusura bakmayın yine de almak isteyen varsa teklif verebilir.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
dostlar kusura bakmayın aynı fiyata vereceğim dedim ancak bu pcyi almak için kredi çekip borca girdim bu fiyata vermek biraz manasız oluyor sizleri heyecanlandırdıysam kusura bakmayın yine de almak isteyen varsa teklif verebilir.
Hocam bu nasıl R'dir. Baktın talep çok fiyatı arttırıyorsun. 12bin benim teklifim

Muhtafa44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Muhammed er
Kim banladıysa artık helal olsun 🤣 başta Abdullah abi olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyorum donanım arşivinin kalitesini bir kez daha görmüş bulunmaktayım herkese hayırlı ramazanlar diliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,711
Üyeler
149,077
Son üye
Hamza_A
Top Bottom