Neler Yeni

Yardım Strateji oyunu önerisi arıyorum

kararsiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Demir
Bütçe
500
Merhaba arkadaşlar, ilk bilgisayar ile tanıştığımda 2002-2005 Seneleri arasında biryerde bilgisayarda kurulu bir strateji oyunu vardı. Halkı işaretleyip odun toplattırıp ev yaptırma olsun, birlikleri keşif için bölge dışına çıkarma olsun, düşman askerleri püskürtmek için seçilen birliğin bir kısmını oraya yönlendirme bir kısmını buraya yönlendirme gibi basit ama eğlenceli mekanikleri olan bir oyun vardı. Kendimi bildim bileli o oyunu aradım ama bulamadım.

Hep o tip bir strateji oyunu oynamak istiyorum. Steamda bakınıyorum "Dragon AGE INQUISITION" tarzı, yada karakter seçip onu kasmalı strateji oyunları var. Kafam ve işlerim o tip uğraştırıcı oyunları almıyor artık. Yukarıda anlattığım şekilde köy kurmalı, büyütmeli, siz oraya gidin, siz şurayı savunun tarzı oyun önerileriniz varmı? platform, fiyat vs. önemli değil. Sadece tekrar bu tip basit mekanikli boş zamanda 30-40 dakika oynamalık oyun arıyorum. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Önerilerinizi bekliyorum.

SeinyoiR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan
Sanırım Age Of Empires 2 adlı oyundan bahsediyorsun.

Eclipse

80+ Bronze
Hazır indirimler de var.

Benim bildiklerim bunlar. 40k collectionu almayı düşünüyorum ama rts hiçbir zaman favori oyun türüm olmadı.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Rise of Natios, Age of Empires 1-2-3-4.

kararsiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım Age Of Empires 2 adlı oyundan bahsediyorsun.
Youtube'den bakıyorumda sanırım bu oyun hocam işaretlemeli mapin karanlık yerlerine gitmeli vs. Çok teşekkürler eski sürümleri paket halinde varsa hemen indireyim bunu. Çok çok teşekkür ediyorum :)

Hazır indirimler de var.

Benim bildiklerim bunlar. 40k collectionu almayı düşünüyorum ama rts hiçbir zaman favori oyun türüm olmadı.

Çok teşekkür ediyorum uğraşıp listelediğiniz için tek tek inceliyorum şimdi hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
990,685
Üyeler
156,654
Son üye
ewvctruy5878
Top Bottom