Neler Yeni

Stray Zam Gelir mi veya Düşer mi

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
Stray 1 aydır falan sabit 160 TL zam gelecek diye korkuyorum ama 30 ağustos akşamı 20 tl steam kodu 15 tl olacakmış ondan almayı düşünüyorum ama yine de sizce zam gelmeyip ucuzlar mı önümüzdeki aylarda 160 TL altına düşer mi çünkü ona göre elimden geldiğince ucuza getirmek istiyorum mesela 35 tl var steam bakiyemde (beleşe getirdim o bakiyeyi) önümüzdeki aylarda stray 70 tl falan iner mi ben de o oyunu daha önceden 2x steam kod alıp bekleterek 30 TL'ye getirir miyim? Yoksa şimdi strayi almak daha mı mantıklı :)

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
70 liraya inme ihtimali, oyunun zam alma ihtimalinden daha düşük şimdilik. O yüzden bulmuşken yapıştır geç.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
70 liraya inme ihtimali, oyunun zam alma ihtimalinden daha düşük şimdilik. O yüzden bulmuşken yapıştır geç.
haklısın hocam umarım pişman olmayız böyle kara cumada hayvan gibi düşer falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

risk dediğin budur :D

Hakancum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mesut Türkaş
Stray 1 aydır falan sabit 160 TL zam gelecek diye korkuyorum ama 30 ağustos akşamı 20 TL steam kodu 15 TL olacakmış ondan almayı düşünüyorum ama yine de sizce zam gelmeyip ucuzlar mı önümüzdeki aylarda 160 TL altına düşer mi çünkü ona göre elimden geldiğince ucuza getirmek istiyorum mesela 35 TL var steam bakiyemde (beleşe getirdim o bakiyeyi) önümüzdeki aylarda stray 70 TL falan iner mi ben de o oyunu daha önceden 2x steam kod alıp bekleterek 30 TL'ye getirir miyim? Yoksa şimdi strayi almak daha mı mantıklı :)
hocam bu kod indirimi bitince size tavsiyem gamesatış gibi sitelerden rust itemleri almanız steam pazarda satınca neredeyse aynı paraya denk geliyor kod ile

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bu kod indirimi bitince size tavsiyem gamesatış gibi sitelerden rust itemleri almanız steam pazarda satınca neredeyse aynı paraya denk geliyor kod ile
hocam rust oynamıyorum ama öyle bynogame gamesatış falan işlerle uğraşmıyorum ben %100 fırsatı yakalarım yatırım işiyle falan uğraşmam al sat

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Yeni indie oyunlar 160 - 200 TL arası çıkıyor artık. Ben zam geleceğini sanmıyorum 30 dolarlık oyuna ama belli de olmaz ben indirim bekleyeceğim ya da Game Pass'e gelme durum da var onu beklerim en kötü.

Hakancum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mesut Türkaş
hocam rust oynamıyorum ama öyle bynogame gamesatış falan işlerle uğraşmıyorum ben %100 fırsatı yakalarım yatırım işiyle falan uğraşmam al sat
yatırım değil hocam direk siteden alıp steamde pazarda satmak bu item gibi

mswn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Yağız
Stray 1 aydır falan sabit 160 TL zam gelecek diye korkuyorum ama 30 ağustos akşamı 20 TL steam kodu 15 TL olacakmış ondan almayı düşünüyorum ama yine de sizce zam gelmeyip ucuzlar mı önümüzdeki aylarda 160 TL altına düşer mi çünkü ona göre elimden geldiğince ucuza getirmek istiyorum mesela 35 TL var steam bakiyemde (beleşe getirdim o bakiyeyi) önümüzdeki aylarda stray 70 TL falan iner mi ben de o oyunu daha önceden 2x steam kod alıp bekleterek 30 TL'ye getirir miyim? Yoksa şimdi strayi almak daha mı mantıklı :)
Nerde indirime girecek steam cüzdan kodlari

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,472
Üyeler
152,255
Son üye
mangoes911
Top Bottom