Neler Yeni

Şu 2 sistem arasındaki fark nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Sincar
İkisi arasında ne fark var bide bu sistem için 2k oyun oynayacağım monitör önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Arda Çınar
İkisi arasında ne fark var bide bu sistem için 2k oyun oynayacağım monitör önerir misiniz?
Kasa Farklı Özellikler Aynı

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
Thermaltakein bu kasasını kullanıyorum 2 fanlı kartlar için boyutu iyi ama ileride 3 fanlı bi kart takmak istersen sıkıntı olabilir , diğer kasayı bilmiyorum

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Üsttekinin 4 fanı var ve önemli bir şey o fan çünkü kasanın içindeki sıcak havanın çıkmasını sağlıyor. Alttakinde sıcak havayı dışarıya çıkaracak fan yok. Üstteki de fiyat açısından daha ucuz :) kesinlikle üsttekini almalısın o fan gerçekten önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrar tekrar baktım ben kesinlikle üsttekini öneriyorum sistemde güzel şimdiden hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Sincar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üsttekinin 4 fanı var ve önemli bir şey o fan çünkü kasanın içindeki sıcak havanın çıkmasını sağlıyor. Alttakinde sıcak havayı dışarıya çıkaracak fan yok. Üstteki de fiyat açısından daha ucuz :) kesinlikle üsttekini almalısın o fan gerçekten önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrar tekrar baktım ben kesinlikle üsttekini öneriyorum sistemde güzel şimdiden
Tmmdır hocam teşekkür ederim

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam bide 2k için monitör önerebilir misiniz ?
Bana da lazım 1440p monitör ama daha bakmadım. Kaç hz ve ms lazım ne tarz oyunlar oynuyorsun, ayarlanabilir olması gerekiyor mu (aşağı yukarı sağa sola dönmeli) curved mı tercih edersin bütçen nedir, dahili hoparlör olsun mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Sincar
Bana da lazım 1440p monitör ama daha bakmadım. Kaç hz ve ms lazım ne tarz oyunlar oynuyorsun, ayarlanabilir olması gerekiyor mu (aşağı yukarı sağa sola dönmeli) curved mı tercih edersin bütçen nedir, dahili hoparlör olsun mu
Valla oyun olarak her türlü oyunu oynarım , 180 hz ve üzeri olması tercihim bide ayarlanabilir olması da iyi olur bütçe 6k falan 6,5 da olur hoparlörün olup olmaması önemli değil

Top Bottom