Neler Yeni

Yardım Şu PSU daki 24 pini nasıl çıkartacam

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Arda doğan

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Arda doğan
Öyle yapıyorum yine gelmiyor parmağımda izi oluştu resmen
Hmmm bıçağın ucunu tut tüpe sonra kaynar çekilde kes o plastiği sıkışmış galiba veya şey yap soketi iyice oturt oraya iyice sonra o pone basarak çek pin açıldığından emin ol

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Kadir
Hmmm bıçağın ucunu tut tüpe sonra kaynar çekilde kes o plastiği sıkışmış galiba veya şey yap soketi iyice oturt oraya iyice sonra o pone basarak çek pin açıldığından emin ol
Deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yav hocam anakartim A320m a pro ram dan dolayı tam tutamıyorum o 24 pini ramlardan birini cikartsam sorun olur mu

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba başlıktan dediğim gibi PSU yu değiştircem ama şu lanet 24 pin kablo gelmiyor anakartimin bir kaç vidasıda takılı olmadığı için 24 pini çekerken anakart esniyor ne yapacağım
Diğer elinle Anakarti tutup tek ellede 24 pini tırnağını kaldircak şekilde kablosundan kavrayıp rahat sokersin .

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Kadir
Diğer elinle Anakarti tutup tek ellede 24 pini tırnağını kaldircak şekilde kablosundan kavrayıp rahat sokersin .
Ram dan dolayı tam tutamıyorum kabloyu 1 tane Rami cikartsam kısa süreliğine bir problem olur mu

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Arda doğan
Deniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yav hocam anakartim A320m a pro ram dan dolayı tam tutamıyorum o 24 pini ramlardan birini cikartsam sorun olur mu
Yok çıkart ramlari komple gitsin

Aykut D.

80+ Gold
Ram dan dolayı tam tutamıyorum kabloyu 1 tane Rami cikartsam kısa süreliğine bir problem olur mu
Rami sok problem olmaz belki biostaki xmp ayarı sifirlanabilir onuda ayarlarsın problem olmaz .

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Sağa sola yukarı aşağıya esneterek asıl dene ama esnet kanırtma düm düz asılırsan çıkmaz.

Bazen ısınıp eriyor yapışıyor ama resimden bakınca erime göremedim

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,016
Üyeler
156,263
Son üye
serrcann
Top Bottom