Neler Yeni

Şuan rx 580 alinirmi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

Allmuted

80+ Bronze
At ilanı görelim diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mümkün olduğunca elimden geçiriyorum ;)

Tamam ibo sensin biraz daha dolaş grupları göreceksin 🤣

Ya hocam neden ilan linkini saklıyayım Allah için gir bak dolaş bul işte banane. Ne bu burnu dik konuşmalar anlamıyorum sanki benim cebime para giriyor arkadaş sormuş yazdık işte işim gücüm yok sana ilan mı bulayım? . Sıkıldıysan biraz sıcak fırsatlar konusu aç benim işim var hadi iyi akşamlar🙌🏿

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Tamam ibo sensin biraz daha dolaş grupları göreceksin 🤣

Ya hocam neden ilan linkini saklıyayım Allah için gir bak dolaş bul işte banane. Ne bu burnu dik konuşmalar anlamıyorum sanki benim cebime para giriyor arkadaş sormuş yazdık işte işim gücüm yok sana ilan mı bulayım? . Sıkıldıysan biraz sıcak fırsatlar konusu aç benim işim var hadi iyi akşamlar🙌🏿
Hayali ilan.

Allmuted

80+ Bronze

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Boş insan. Çıkarım ne bu işten onu anlatırmısın biz de aydınlanalım?
Ortaya bir şey attın kanıt istiyorum. Çıkarım yok. 2500 TL ye 2250 TL ye gördüğün ilanı gelip buraya 2000 diyorsun. Yüzüne vurunca kaçıyorsun. Varsa ilan at diyorum.

Allmuted

80+ Bronze
Ortaya bir şey attın kanıt istiyorum. Çıkarım yok. 2500 TL ye 2250 TL ye gördüğün ilanı gelip buraya 2000 diyorsun. Yüzüne vurunca kaçıyorsun. Varsa ilan at diyorum.
Selmanın ilanı değil demiştim. Olayları kafanda birleştirip burada gerçekmiş gibi sunuyosun bildirim kadarıyla işin yok gir dolaş işte, en kısa zamanda da doktora gitmeni tavsiye ederim👍🏿

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,749
Üyeler
140,692
Son üye
emre.exe
Top Bottom