Neler Yeni

Yardım Şuanda Yatırım Yapılacak Hisseler

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,613
İsim
marilyn
Ben yüklü miktarda foxf topluyorum çok hareketli bir hisse trade yapiyorsan işine gelir uzun vadeciysen çok umrunda olmaz faiz indirimlerinden sonra guzel hareketler bekliyorum hissenin bu yılki satışları baya düştü vs şu an yarışlar vs oluyor yeni urunlerini çikariyorlar illa 3. Çeyrek bilençosuna olumlu yansıyacağını düşünüyorum ytd hisseyi kendin araştirip ona göre yatirim yapmani öneririm başina iş alinca bizden bilme sonra

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Gurkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben yüklü miktarda foxf topluyorum çok hareketli bir hisse trade yapiyorsan işine gelir uzun vadeciysen çok umrunda olmaz faiz indirimlerinden sonra guzel hareketler bekliyorum hissenin bu yılki satışları baya düştü vs şu an yarışlar vs oluyor yeni urunlerini çikariyorlar illa 3. Çeyrek bilençosuna olumlu yansıyacağını düşünüyorum ytd hisseyi kendin araştirip ona göre yatirim yapmani öneririm başina iş alinca bizden bilme sonra
sagolun tesekkur ederım

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,613
İsim
marilyn
sagolun tesekkur ederım
Sana çok lazim bir para ise ve riske atmak istemiyorsan daha garanti sakin kağıtlara yatirabilirsin

Birde nasdaq için ağustos donemi hep inişli çikişli olur bir hisse alirsan aniden düşerse korkma illa geri toparlanir şu an japonya faiz arttirimi yapicam diye insanlari korkuttuğu için carry trade yapanlar kagitlari vs satti çikti wix vs uçtu o yüzden piyasada panik var spekülasyonlara piyasa açık bu gün olduğu gibi + gosterip sonra birden mal kitleyebilirler paranizin %40 ina yakinini nakitde tutmanizda ve firsat geldikçe alim yapmanizda fayda var iyi forumlar

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Gurkan
Sana çok lazim bir para ise ve riske atmak istemiyorsan daha garanti sakin kağıtlara yatirabilirsin

Birde nasdaq için ağustos donemi hep inişli çikişli olur bir hisse alirsan aniden düşerse korkma illa geri toparlanir şu an japonya faiz arttirimi yapicam diye insanlari korkuttuğu için carry trade yapanlar kagitlari vs satti çikti wix vs uçtu o yüzden piyasada panik var spekülasyonlara piyasa açık bu gün olduğu gibi + gosterip sonra birden mal kitleyebilirler paranizin %40 ina yakinini nakitde tutmanizda ve firsat geldikçe alim yapmanizda fayda var iyi forumlar
nerden almamı onerırsınız

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Mert Kirazlı
hocam tr de ne alabiliriz şuan sasa ve tüpraşta yüklü miktarda hissem var şişecam düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Gurkan
hocam tr de ne alabiliriz şuan sasa ve tüpraşta yüklü miktarda hissem var şişecam düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz
bence uzun vadede yatırım yapın bır tanıdıgım al sat yapıyordu ama uzun vadede daha fazla kar yapmıs

Metha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Muhammed Ali Daldal
1723064714538.png
Ytd.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,613
İsim
marilyn
Biste hiç girmedim uzaktan gorduğum kadari ile çok şişirilen hisseler ve çok spek müsait nasdaq bana daha güvenli ve tahmin edilebilir geliyor

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Mert Kirazlı

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Fatih Durak
hktm hissesi var yüklü miktarda cumaya tlkafar tavan inş YTD.

Metha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Muhammed Ali Daldal
hocam thy balonu uçacağı kadar uçtu zaten pek umudum yok açıkçası
hahahahhahaha. Şuanda en ucuz şirketlerden birisi THY. Hisse senedi fiyatında yazana bakmayacaksın. Şuanda thynin fiyatı sermayesinin bayağı altında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hktm hissesi var yüklü miktarda cumaya tlkafar tavan inş YTD.
manipülasyon yapma ağzımı bozdurma benim defol git forumdan

hocam thy balonu uçacağı kadar uçtu zaten pek umudum yok açıkçası

2019 dan beri uzun vade hisse topladım artık trade e girmek istiyorum yeteri kadar da sermayem var açıkçası girmek mantıklı geliyor
1723067017920.png

THYAO hisse fiyatı Özsermayesinin 2.5 kat altında kırmızı dikdörtgenlerde gösterdim. Ayrıca hissenin adil değeri 335.74 TL. Teknik olarak hisse dipte ve indikatör ve osilatörlerin hepsi al pozisyonu veriyor.
1723067128999.png
Potansiyel getirisini yukarı paylaştım. Benim grafik hedefim ise çift kanal katlama ile 450-470 TL bantlarıdır. Teşekkürler bilgisiz arkadaşım!

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,539
Üyeler
151,568
Son üye
merphayn
Top Bottom