Neler Yeni

Subaru Impreza alınır mı?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar şuan Peugeot 206 1.4 HDİ Feline sahibiyiz, aracı satıp üstüne para ekleyip araç almayı düşünüyoruz. Subarı Impreza alınır mı sizce?

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...asrafsiz-eksiksiz-takas-olur-1070796939/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vas....5-awd-lpg-manuel-185.237-km-1061687555/detay ***

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
Impreza benim görüşümce dışardan insanlara güzel, içerden ise sanayicilere güzel bir araç (motor-mekanik). Kendi param olsa ve aile aracı olarak kullanılacak bir araç alacak olsam yanından bile geçmem.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Impreza benim görüşümce dışardan insanlara güzel, içerden ise sanayicilere güzel bir araç (motor-mekanik). Kendi param olsa ve aile aracı olarak kullanılacak bir araç alacak olsam yanından bile geçmem.
Hocam öneriniz varmıdır yav marka model olarak max 320k ya

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
Dynamique paket fluence kullanma şansım oldu 2 hafta, arabada gereken çoğu şey var. Otomatik katlanan aynalar, anahtarsız giriş çalıştırma hız sabitleme. Motor olarak zaten sıkıntısız bir motor.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İlk arabayı direkt olarak ele. Kendi arabanı satıp daha düşük bir arabaya binmek için daha fazla para vermek saçma
2. araba düzgün duruyor bakmak lazım. Yalnız kafadan bir yere girmiş . Ne kadar inandırıcı bilmemekle beraber boya takıntın varsa önermem kolay kolay satamazsın
3. Araba attığın ilanlar arasında en temizi. Bakacaksan git bu arabaya bak.
4. Arabayı bakmayı bırak arama bile. Bir kaç parça değişen boya vardır demiş . Araba ilanlarında en sevmediğim şeydir . Boyası varsa yaz yoksa yaz çok mu zor sanki.
Ya da araba komple boyalı de gelen ona göre gelsin.
Performanslarını motorlarını bilmiyorum. Ama symetric awd sistemi çok iyidir. Üzmez
Parça sıkıntısı yaşayabilirsin( maliyet açısından).
Kaç sene boyunca çıraklık kalfalık yaptım bir kere bile impreza geldiğini görmedim . Tutulup tutulmasından mı yoksa sorun çıkarmamasından mı ?bilmiyorum.
Aradığın fiyat aralığı ve istediğin donanımlar nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,779
İsim
Murat Orhan
Arkadaşlar şuan Peugeot 206 1.4 HDİ Feline sahibiyiz, aracı satıp üstüne para ekleyip araç almayı düşünüyoruz. Subarı Impreza alınır mı sizce?

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...asrafsiz-eksiksiz-takas-olur-1070796939/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vas....5-awd-lpg-manuel-185.237-km-1061687555/detay ***

Hocam özellikle blobeye ve hawkeye alabiliyorsan kesinlikle al. Hem çok zevkli hemde dikkat çeken bir araç. Ayrıca harika bir aile aracıdır. Harun impreza denilen bir usta var motorlarının dahi turboluyor. Kesinlikle üzmez

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk arabayı direkt olarak ele. Kendi arabanı satıp daha düşük bir arabaya binmek için daha fazla para vermek saçma
2. araba düzgün duruyor bakmak lazım. Yalnız kafadan bir yere girmiş . Ne kadar inandırıcı bilmemekle beraber boya takıntın varsa önermem kolay kolay satamazsın
3. Araba attığın ilanlar arasında en temizi. Bakacaksan git bu arabaya bak.
4. Arabayı bakmayı bırak arama bile. Bir kaç parça değişen boya vardır demiş . Araba ilanlarında en sevmediğim şeydir . Boyası varsa yaz yoksa yaz çok mu zor sanki.
Ya da araba komple boyalı de gelen ona göre gelsin.
Performanslarını motorlarını bilmiyorum. Ama symetric awd sistemi çok iyidir. Üzmez
Parça sıkıntısı yaşayabilirsin( maliyet açısından).
Kaç sene boyunca çıraklık kalfalık yaptım bir kere bile impreza geldiğini görmedim . Tutulup tutulmasından mı yoksa sorun çıkarmamasından mı ?bilmiyorum.
Aradığın fiyat aralığı ve istediğin donanımlar nedir?
Hocam net bir fiyat yok kafamızda fakat babam 300k civarına kadar çıkarım diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,779
İsim
Murat Orhan
Subarularin wrx sti dışında motorlarında sıkıntı çıktığını görmedim. Düzgün kullanırsan bakımlarını düzgün yaparsan özelden wvden peugeottan renaulttan kat kat iyi bir arabanın hatta karşılaştırmak bile hakarettir.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Subarularin wrx sti dışında motorlarında sıkıntı çıktığını görmedim. Düzgün kullanırsan bakımlarını düzgün yaparsan özelden wvden peugeottan renaulttan kat kat iyi bir arabanın hatta karşılaştırmak bile hakarettir.
hocam araçta deneyiminiz var sizin sanırsam doğrumudur

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sti motorlar bence kullanıma bağlı sorun çıkarıyor hocam. Altında çok güzel bir güç olan ve yürüyebilen bir araba. Altyapıya laf edilmez zaten.
Düzgün kullanımda çoğu arabadan iyi olduğu kesin bence de

Top Bottom