Neler Yeni

Sürekli susma isteği...

Bence gitmemek daha mantikli Benide götürdüler işte şuan gunde 200ml antideprasan ve dehb ilaci aliyorum ama keske annem benim sac yolmalarimi bacaklarimdaki kesikleri ergence gelebilir ama çook eskiden berii var stresten saç yolma saç yaraları vs. herkesin bana bakis acisi degisik bende bi yudum alkol bile icmiyorum ilaclarla karisirlarsa aşiri tehlikeliymiş dehb ilaclarimi almam icin erken kalkmam gerekiyor kavgada ilaçlarimı alip almadigimi birbirine soruyolar bir gram guvenmiyorular almassam kriz geciriyorum asiri karisik Sevdigim Sahis Benim Hakkimda arkadaslarlariyla hos seyler soylemiyorlar acikcasi okulda yaşadığım şeyleri öğrenicekler (öğrenicek) diye çok korkuyorum ama sonunda okul kapandi rahatim ama yinede onu seviyordum onca okul zorbaliklarindan dayak yemelerinden sonra gercekten birini seviyordum ve ozguven vardi
bendede var önceden pergeli elime batırıp kan çıkarıyordum ve stresten sürekli kafamı kaşıyordum ve kafamda yaralar oluşurdu. Pergel kısmı şuan yok düşününce şimdi çok aptalca geliyor eskiden yaptıklarım nedense kafamı 12:00 koysam 3:00 ye kadar uyumam sürekli geçmişteki olayları düşünüyorum ve düşünürkende acaba böyle yapsamdım ne olurdu diye saçma sapan seneryolar üretiyorum.
İntihar saçma ve bir süre sonra söyleyenler bana ergence geliyor ama cidden çok mutsuzum, sıkılıyorum e olursa olsun hiçbirşey hyatımda daha değerli değil bu dünyaya sadece bir kez geliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

baban trakyalı mı
Evet Bende öyle Annemde göçmen batı trakyalı olur mu bilmem

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
bendede var önceden pergeli elime batırıp kan çıkarıyordum ve stresten sürekli kafamı kaşıyordum ve kafamda yaralar oluşurdu. Pergel kısmı şuan yok düşününce şimdi çok aptalca geliyor eskiden yaptıklarım nedense kafamı 12:00 koysam 3:00 ye kadar uyumam sürekli geçmişteki olayları düşünüyorum ve düşünürkende acaba böyle yapsamdım ne olurdu diye saçma sapan seneryolar üretiyorum.
İntihar saçma ve bir süre sonra söyleyenler bana ergence geliyor ama cidden çok mutsuzum, sıkılıyorum e olursa olsun hiçbirşey hyatımda daha değerli değil bu dünyaya sadece bir kez geliyorum

okurken kendimi gördüm. aynı huylar benim babamda da var sanırım o bölgede yetişen insanlarla ilgili.

sadecebri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aren

Ergence evet ama duygusal donemler . Intihara cok kez denedim her seferinde hastanede doğum gunumde bile yani gerçekten hiç degicek bir hayatim olmadigi icin bilemiyorum sirf onlarin istedigi olmadi diye esyalarimi kirip dayak yemem ve sinif hocamin arkadasligimi bozmasi ailevi sikintilar aslinda herkees baş etmeli evet ama dunya cok adaletsizdi ve ben hicbirseyin farkinda bile olmayan ortaokulluydum ama şuan çok fazla özguvenli ve kararliyim fakat ilac hala aliyorum dehb daha ne kadar surucek onu bile bilmiyorum .sac yolma konusunda vs benziyormusuz

Ergence evet ama duygusal donemler . Intihara cok kez denedim her seferinde hastanede doğum gunumde bile yani gerçekten hiç degicek bir hayatim olmadigi icin bilemiyorum sirf onlarin istedigi olmadi diye esyalarimi kirip dayak yemem ve sinif hocamin arkadasligimi bozmasi ailevi sikintilar aslinda herkees baş etmeli evet ama dunya cok adaletsizdi ve ben hicbirseyin farkinda bile olmayan ortaokulluydum ama şuan çok fazla özguvenli ve kararliyim fakat ilac hala aliyorum dehb daha ne kadar surucek onu bile bilmiyorum .sac yolma konusunda vs benziyormusuz
İnanır mısın bilmem ama LGS benim doğum günümde oldu :D

sadecebri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Aren
Son düzenleme:
Top Bottom