Neler Yeni

Süleyman Demirel Üniversitesi istatistik'te ders saydırayım mı?

JSezar

80+ Silver
Arkadaşlar bu yıl sdü istatistiğe başlayacağım fakat Türk dili,inkilap tarihi ve ingilizce derslerini saydırmalı mıyım saydırmamalı mıyım karar veremedim. akts yetiyor ve başvursam muhtemelen bu üç ders sayılacak ama benim bu derslerden ortalamam düşük.istatistikte ortalamamı yüksek tutmak istiyorum. bu dersler zorsa saydıracağım ve hiç uğraşmayacağım. kolaysa bu dersleri tekrar alacağım ve ortalamamı yükselteceğim.okuyan ya da bilen var mı? dersleri saydırayım mı tekrar alayım mı?

omer_34

80+ Silver
ktu istatistik ve bilgisayar bilimleri okuyorum edebiyatla inklap zaten online veriliyor bizde kalan hiç olmadı geçmiş senelerin çıkmış soruları paylaşılıyor vs. ingilizce de ilk derste what is your name falan öğretmişti hoca ( sıfır şaka ). kararını sen ver dostum

JSezar

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saydır, okula bi başla kolaysa bi daha alırsın.
Emin misin?alabilecek miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ktu istatistik ve bilgisayar bilimleri okuyorum edebiyatla inklap zaten online veriliyor bizde kalan hiç olmadı geçmiş senelerin çıkmış soruları paylaşılıyor vs. ingilizce de ilk derste what is your name falan öğretmişti hoca ( sıfır şaka ). kararını sen ver dostum
TUrk dili ve tarih 50,online sınava denk geldi ve çan yükseldi.bunları alasım var.

omer_34

80+ Silver
Emin misin?alabilecek miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

TUrk dili ve tarih 50,online sınava denk geldi ve çan yükseldi.bunları alasım var.
yerinde olsam ingilizce dersinde yoklama alınmıyorsa ingilizceyide alırdım hiç zor bi yanı yok hatta bizde gerçekten ilk okul soruları gibi sorular vardı.. bu yüzden ülkede ingilizce seviyesi düşük herhalde :D yine de karar senin, hayırlı olsun. geçen sene yaptığım hatalardan yola çıkarak şunları önerebilirim, ( burada varsayarak konuşuyorum aynı dersler var mı bilmiyorum) istatistiğe giriş, lineer cebir ve matematik derslerinde temelini sağlam at çünkü bölüm sürekli üzerine koyarak ilerleyeceğin bi bölüm. bi kısmı bile kaçırsan kartopu etkisiyle büyüyor. ayrıca mutlaka not tut sakın fotoğraf çekme çünkü sınav haftası not aramak gerçekten çile oluyor ve fotoğraf çekip yurtta/evde temize geçerim lafı da sadece lafla kalıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,925
Üyeler
157,159
Son üye
Talhaunl
Top Bottom