Neler Yeni

SUPERBOX'TA PİNG OLAYI YAŞANIR MI ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Deniz Ulaş Yılmaz
Herkese selamun aleyküm arkadaşlar, Hayırlı cumalar.
Yeni bir eve taşınıcaz ancak taşındığımız evin bulunduğu bölge herhangi bir altyapı bulunmuyor. Bununla ilgili Türk Telekom'a başvuruda bulundum. Ancak bekleme süresi olduğundan dolayı altyapı sorunu çözülene kadar bu tip bir yol düşündüm. SuperBox'ta çok sorun yaşar mıyım ? Ping sorunu olur mu ? Kullanan arkadaşlar var ise bilgilendirebilir mi ? Teşekkürler.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Garip bir internet, ben kullanıyorum tavsiye tanem açıkçası. Bazen çok saçma yerlerden çekmediği falan oluyor. Hızlar bir değişik, bazen tavan yapıyor bazen uploadla download aynı oluyor (9’a 9).

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Deniz Ulaş Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garip bir internet, ben kullanıyorum tavsiye tanem açıkçası. Bazen çok saçma yerlerden çekmediği falan oluyor. Hızlar bir değişik, bazen tavan yapıyor bazen uploadla download aynı oluyor (9’a 9).
Yani almalı mıyım ?

burkoza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Burak Koza
Instagram
burkoza
Steam
burkoza
Facebook
burakkozaa
Twitter
burkoza
Herkese selamun aleyküm arkadaşlar, Hayırlı cumalar.
Yeni bir eve taşınıcaz ancak taşındığımız evin bulunduğu bölge herhangi bir altyapı bulunmuyor. Bununla ilgili Türk Telekom'a başvuruda bulundum. Ancak bekleme süresi olduğundan dolayı altyapı sorunu çözülene kadar bu tip bir yol düşündüm. SuperBox'ta çok sorun yaşar mıyım ? Ping sorunu olur mu ? Kullanan arkadaşlar var ise bilgilendirebilir mi ? Teşekkürler.
Tavsiyem almamanız yönünde ama, yine de siz bilirsiniz. Superbox'ta sıkıntı şu, ani ping dalgalanmaları ve hız düşüşleri çok sık yaşanıyor. Ayrıca rekabetçi oyunlardaki ping değerleri de pek tatminkâr değil. Tavsiye etmiyorum. Ha bu arada, 24 ay taahhüt vermeniz gerekiyor ki ben altyapınızın 2 yıla kadar çekilebileceğini düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,553
Üyeler
150,709
Son üye
KaranlıkAdam
Top Bottom