Neler Yeni

Supercell Hesabımın Maili değişmiş

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Merhaba supercell hesabımın mailini değiştirmişler supercell destekte hangi adımları uygulamam gerekir acaba yüksek seviyeli bir Clash of clans ve clash royale hesabım var mailimi değiştirmek için yapmam gerekenler nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

yardımcı olacak kimse yokmu

CahilMuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
.. ....
Merhaba supercell hesabımın mailini değiştirmişler supercell destekte hangi adımları uygulamam gerekir acaba yüksek seviyeli bir Clash of clans ve clash royale hesabım var mailimi değiştirmek için yapmam gerekenler nedir

yardımcı olacak kimse yokmu
mailinizi kontrol eder misiniz uyarı yada kod e postası gelmiş mi

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Kadir Efe Ulusoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

lupork123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hekolo
galiba çalınmış kendi mailinize birdaha kod yollamaya çalış gelmesse destekile iletişime geç

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Kadir Efe Ulusoy
onun dışında doğrulama koduna benzer bir şey yok mu?
hesaptayım şaunda ama mail farklı maıl
galiba çalınmış kendi mailinize birdaha kod yollamaya çalış gelmesse destekile iletişime geç
1725539798103.png

1725539895614.png

CahilMuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
.. ....

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Kadir Efe Ulusoy
hocam yapmanız gereken ilk olarak oyun içi destekle iletişim kurmak ( çalınan hesaba hala giriş yapabiliyorsanız kesinlikle onu kullanmayın ) bu resmi de aynı şekilde hazır bulundurun kanıt olarak oradan bir sonuç çıkmazsa buraya yazın tekrar.
farklı hesaptan hangi adımları kullanmam gerek

CahilMuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
.. ....
ayarlardan yardım ve desteğe girip hesap kısmından konuşma başlatmanız gerek. sağ üst kısımda konuşma başlatma bulunur zaten bulamazsanız hesap kurtarma videolarının çoğunda gösteriliyor. bildiğim kadarıyla altın bilet alan kullanıcılara özel bir canlı destek bulunuyor altın bileti olan bir tanıdığınız varsa ondan yardım istemeniz daha iyi olur normal desteğin cevaplama süresi uzun olabiliyor. hesabınızla ilgili ID falan hazır bulundurun onları isterler zaten. olayı anlatırsınız yardımcı olurlar.

farklı hesaptan hangi adımları kullanmam gerek
ayrıca şuan çalınan hesabınıza giriş yapabiliyor musunuz

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Kadir Efe Ulusoy
ayarlardan yardım ve desteğe girip hesap kısmından konuşma başlatmanız gerek. sağ üst kısımda konuşma başlatma bulunur zaten bulamazsanız hesap kurtarma videolarının çoğunda gösteriliyor. bildiğim kadarıyla altın bilet alan kullanıcılara özel bir canlı destek bulunuyor altın bileti olan bir tanıdığınız varsa ondan yardım istemeniz daha iyi olur normal desteğin cevaplama süresi uzun olabiliyor. hesabınızla ilgili ID falan hazır bulundurun onları isterler zaten. olayı anlatırsınız yardımcı olurlar.

mail farklı ama hesaptayım

destek kısmından hesap yazana giriyorum bilgileri dolduryorum destek başvurusunu tamamlayamadık diyor

CahilMuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
.. ....
mail farklı ama hesaptayım

destek kısmından hesap yazana giriyorum bilgileri dolduryorum destek başvurusunu tamamlayamadık diyor
bir süre sonra tekrar deneyin hocam, hesapta 2 kişi aktif kullanım yaptığında hesap başvuru yapılamıyor. sorun devam ederse çalan kişiyi hesaptan uzaklaştırmak için ban yedirmeniz gerekebilir

bir süre sonra tekrar deneyin hocam, hesapta 2 kişi aktif kullanım yaptığında hesap başvuru yapılamıyor. sorun devam ederse çalan kişiyi hesaptan uzaklaştırmak için ban yedirmeniz gerekebilir
başka bir cihazınız ve hesabınız varsa onu kullanarak başvuru açmaya çalışın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,256
Üyeler
157,049
Son üye
Düttürü
Top Bottom