Neler Yeni

Superonline yüksek ping sorunu

Fonzix

80+
Üç gündür pingimde artış var. Yurt dışında 68 ms aldığım sunucuda 110 ms, yurt içinde 28ms aldığım sunucuda 60 ms alıyorum. Superonline sitesinden şikayet oluşturdum normal dediler. Taahhüdün bitmesinde bir ay kaldı. Ne yapmamı önerirsiniz?

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Arif Dağcı
Üç gündür pingimde artış var. Yurt dışında 68 ms aldığım sunucuda 110 ms, yurt içinde 28ms aldığım sunucuda 60 ms alıyorum. Superonline sitesinden şikayet oluşturdum normal dediler. Taahhüdün bitmesinde bir ay kaldı. Ne yapmamı önerirsiniz?
Sağlayıcıyı değiştir Kahramanmaraştayım 30 pingin altına düşmüyor speedtestte son günlerde de baya yavaşladı

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay
Sizin durumunuz biraz farklı normalde aldığınız değerlerin üstüne çıkmış, yüksek ihtimal yeni kullanıcılar eklendi bulunduğunuz bölgeye hatlarda trafik olmaya başladı. Pingi mümkün olan en düşüğe indirmek için ben router aldım ( her router olmuyor) bu videodaki işlemleri yaptım ve ciddi fark oluşturdu.

Fonzix

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizin durumunuz biraz farklı normalde aldığınız değerlerin üstüne çıkmış, yüksek ihtimal yeni kullanıcılar eklendi bulunduğunuz bölgeye hatlarda trafik olmaya başladı. Pingi mümkün olan en düşüğe indirmek için ben router aldım ( her router olmuyor) bu videodaki işlemleri yaptım ve ciddi fark oluşturdu.
Hocam statik ip alarak bu sorun düzelebilir mi?

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay

eren28tr

80+ Platinum
Hocam statik ip alarak bu sorun düzelebilir mi?
İp bloğunda sorun varsa düzelir sorun ve muhtemelen ip bloğunda sorun var statik ip çözüm olur hocam muhtemelen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,667
Üyeler
155,293
Son üye
ATTACKKING
Top Bottom