Neler Yeni

Supplement kullanmalı mıyım

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Fitness e başlayalı tam 3 hafta oldu boyum 187 kilom 75 supplementler hakkında çok bilgim yok sanırım günlük 130-150gram civarı protein almam lazim ama karsilayamiyorum ayrıca kilo da almam lazim karbonhidrat tozu ve creatine almam lazimmi yan etkileri nelerdir saç döker vs. Diyorlar saçım zaten zayif ve dökülüyor ne yapmam lazım

JANEH

80+ Bronze
valla şunu diyim eve dumbell seti alıp tavuk göğüsü ile işini idare et 188 kilo 70 den spor yaparak 92 ye kadar çıkmıştım ama 1.5 yılımı aldı ki o kadar da yediğime içtiğime dikkat etmiyordum ayrıca 3 ay spor salonuna gidip yediğime içitiğime gene dikkat etmeden yinede vucudum şekil aldı kesinlikle ama kesinlikle doğal gıda harici bişey önermiyorum

Aykut D.

80+ Gold
Fitness e başlayalı tam 3 hafta oldu boyum 187 kilom 75 supplementler hakkında çok bilgim yok sanırım günlük 130-150gram civarı protein almam lazim ama karsilayamiyorum ayrıca kilo da almam lazim karbonhidrat tozu ve creatine almam lazimmi yan etkileri nelerdir saç döker vs. Diyorlar saçım zaten zayif ve dökülüyor ne yapmam lazım
kilo alacaksan bol bol ekmak ye yemekte

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Alabilirsin zararı yoktur. Proteini tavukla tamamlayamazsan protein al. Gainer zaten akar gider korkma

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alabilirsin zararı yoktur. Proteini tavukla tamamlayamazsan protein al. Gainer zaten akar gider korkma
hocam gainerin içinde de proteın yokmu gainer alsam hem kilo almama da yardımcı olur

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Berk Era
Günde 130-150 gram protein alacam diye kendini şartlamayı bırak bu spora her yeni başlayanın videolardan izleyipte kendini yanlış yönlendirdiği bir konu.

Ülke durumu malum hergün et yiyerek o proteini alamıyorsun tavuk ye ye öğğ geliyor artık. Bakliyatla o proteine ulaşmak cok zor günde 5-6 öğün yiyeceksinde anca işte.

1 gün alırsın o proteini 1 ay alırsın 3 ay alırsın bi süre sonra bu iş seni spordanda soğutur. yiyebildiğini ye ama gidipte makro mikro hesaplara girme hiç. mr olympiayaya hazırlanmıyoruz hiçbirimiz bu süreçte.

alacağın tek takviye gıdalardan sağlamak dediğim gibi zor olduğu için protein tozu olur. karbonhidratmış yok şu öğün tozlarıymış çok erken senin için artık bi kiloya gelipte açığı kapatmak isteyenler bunlara başvuruyor. Gainer falan şekerden başka bişey değil

Top Bottom