Neler Yeni

Suriye uyruklu kişi çocuğu taciz etti, Kayseri'de halk ayaklandı

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Fatih Öztütk
Kayseri'de Suriye uyruklu bir kişinin çocuğu taciz etmesinin ardından halk ayaklandı. Sokağa dökülen halk, Suriyelilerin araçlarını ve iş yerlerinin yakmaya başladı. Yaşanan olaylarla ilgili Kayseri Valiliği'nden açıklama geldi.

Kayseri'de yaşanan taciz olayı, halkı sokağa döktü. Yabancı uyruklu bir kişi, 5 yaşındaki yabancı uyruklu çocuğu taciz ederken yakalandı.

Olay sonrası toplanan mahalle sakinleri, şüpheliyi yakalamak için taşkınlık çıkardı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.
ARAÇ VE İŞYERLERİ ATEŞE VERİLDİ

Polis Özel Harekat ekipleri tarafından yakalanan şüpheli, bölgeden uzaklaştırılırken, kalabalık grup araçları ters çevirdi ve yabancı uyruklu vatandaşlara ait bazı iş yerlerini ise ateşe verdi.

TOMA araçları ile müdahale edilen olayda polisin, kalabalığı dağıtmak için müdahalesi sürüyor.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Kayseri Valiliği olayın ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Açıklamada, "İlimiz Danışmentgazi Mahallesi'nde Suriye uyruklu bir şahsın, küçük yaştaki Suriye uyruklu bir çocuğa yönelik taciz davranışı neticesinde emniyet birimlerimizce şahıs gözaltına alınmış olup, çocuğumuz ise birimlerimizce koruma altına alınmıştır. Konu tarafımızca titizlikle takip edilmekte olup vatandaşlarımızın itidalli davranarak resmi makamlarca belirtilen açıklamalar haricinde herhangi bir eylemin içerisinde olmamaları hususunda kamuoyuna saygıyla sunulur" ifadelerine yer verildi.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,048
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Anadolu irfanı deriz mesela. Böyle büyük tepkiler kimi kesim tarafından ne kadar üzücü olursa da olsun maalesef lazım. Büyük tepkiler verilmeli ki bir sonraki olayda bu kadar rahat davranmamalı insanlar ve başlarına ne gelebileceklerini görmeliler.

Şöyle Twitter'da geziyorum da isyanın Kayseri'de çıkmasını alay konusu yapmışlar.
Nerede çıkacaktı gay İzmir'de mi çıkacaktı Trakya da mı çıkacaktı isyan? Biz Anadolu'ya ayak bastığımızdan beri isyanlar hep Anadolu'nun iç bölgelerinde çıkmıştır.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Fettah Özalp
Son attığım makalede tüm gerçekler var oradaydik

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Halil Karagöz
Anadolu irfanı deriz mesela. Böyle büyük tepkiler kimi kesim tarafından ne kadar üzücü olursa da olsun maalesef lazım. Büyük tepkiler verilmeli ki bir sonraki olayda bu kadar rahat davranmamalı insanlar ve başlarına ne gelebileceklerini görmeliler.

Şöyle Twitter'da geziyorum da isyanın Kayseri'de çıkmasını alay konusu yapmışlar.
Nerede çıkacaktı gay İzmir'de mi çıkacaktı Trakya da mı çıkacaktı isyan? Biz Anadolu'ya ayak bastığımızdan beri isyanlar hep Anadolu'nun iç bölgelerinde çıkmıştır.
Neresi üzücü dostum bunun ? gayet de haklı şahsen üzücü bir durum da değil ayrıca taciz edilen küçük çocuğun suriyeli değil Türk olduğunu söylüyorlar. Bunların kültürü bu ilk geldikleri kaçtıkları günden beri söylüyoruz bunlar hiçbir kültüre adapte olmazlar geldiklere yere yıkım ve hüzün getirirler düzeni bozarlar diyoruz bu olan şey yeni değil ki sadece büyük tepki verilmemişti insanların artık canına tak etmiş ki tepkilerini göstermişler. İsyanın kayseriden çıkmasını alay konusu yapmalarının sebebi oy atmalarından kaynaklı olabilir.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,048
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Neresi üzücü dostum bunun ? gayet de haklı şahsen üzücü bir durum da değil ayrıca taciz edilen küçük çocuğun suriyeli değil Türk olduğunu söylüyorlar. Bunların kültürü bu ilk geldikleri kaçtıkları günden beri söylüyoruz bunlar hiçbir kültüre adapte olmazlar geldiklere yere yıkım ve hüzün getirirler düzeni bozarlar diyoruz bu olan şey yeni değil ki sadece büyük tepki verilmemişti insanların artık canına tak etmiş ki tepkilerini göstermişler. İsyanın kayseriden çıkmasını alay konusu yapmalarının sebebi oy atmalarından kaynaklı olabilir.
Dediklerinde yanlış yok haklısın

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Halil Karagöz
Dediklerinde yanlış yok haklısın
Küçük çocuğun Türk olduğunu söylüyorlar sözümle yanlış yapmışım. Kardeşim düzeltmek istiyorum kesinlikle sana burda bi lafım yok lafımı düzeltmek için söylüyorum : bu kaçaklar SURİYELİLER afganlar pakistanlılar vs vs bunlarda çocuklara tecavüz etmek bir kültürdür. Bu kültürü avrupadada yaparlar amerikadada yaparlar çinde de yaparlar heryerde yaparlar bunların sapıklık kültürü var. Bunlar Türk kürt arap çerkez vs vs demeden bulundukları ülkede sapıklık yaparlar

Baça bazi ben demiyorum adamlar kendileri sapık kültürümüz bu diyorlar geldikleri ilk günden sapıklık yapmaları kızlarımızın ablalarımızın bacılarımızın küçük çocukların fotoğraflarını videolarını çekmelerinin sebebi budur. Bunlarda bu bir kültürdür SAPIK yozlaşmış bir toplumdur. Geldikleri ilk günden beri bu topluluğun güzel vatanımıza gelmelerine karşıyım hala da karşıyım KAÇAKLAR ÜLKESİNE.​

Top Bottom