Neler Yeni

sweat ve eşofman altı

AkawA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Murat Özdemir
arkadaşlar bütçem 300 her ikisi içinde. yani 300 sweat 300 eşofman . pamuklanmayan ve pamuğu dökülmeyen bi şeyler almak istiyorum.
önerilerinizi bekliyorum. bütçemi artırabilirim güzel bi şeyler varsa.

KlausM

80+ Silver
Daha önce alışveriş yapmadım nasıldır iyi midir? değilmidir bilmiyorum ama bu sayfaya göz atmanı tavsiye ederim.

ig: tetramoda

Reapt0r

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Ayberk Albayrak
Knk geçen koton a gittim , baya güzel sweatler vardı hem kalın hem baskılı 350 bandındaydı , bi 50tl daha koyarsan güzel bir sweat alabilirsin ,koton dan , ayrıca hm e de bakabilirsin güzel şeyler var,

AkawA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Murat Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce alışveriş yapmadım nasıldır iyi midir? değilmidir bilmiyorum ama bu sayfaya göz atmanı tavsiye ederim.

ig: tetramoda

fiyatlar gayet uygun gözüküyor ama kalitesi nasıldır tartışılır kanka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk geçen koton a gittim , baya güzel sweatler vardı hem kalın hem baskılı 350 bandındaydı , bi 50tl daha koyarsan güzel bir sweat alabilirsin ,koton dan , ayrıca hm e de bakabilirsin güzel şeyler var,
hm'de indirim takip ediyorum. olunca almaya çalışıyorum. kotondan bi kaç sweat almıştım fakat pamuklanma oldu kanka

DaffyGraphic

80+ Silver
arkadaşlar bütçem 300 her ikisi içinde. yani 300 sweat 300 eşofman . pamuklanmayan ve pamuğu dökülmeyen bi şeyler almak istiyorum.
önerilerinizi bekliyorum. bütçemi artırabilirim güzel bi şeyler varsa.
Geçen sweatshirt aldım, çok kaliteli bir şey. Üstüme olmadı, türkiyede olsam bedavaya gönderirdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,083
Üyeler
152,175
Son üye
lotus12
Top Bottom