Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Taahhütü olmayan kaçırmasın(Turkcell paket)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
True Force
Daha iki ay kullandığım Turk telekom 912 lira cayma bedeli istiyor. Güncel paketim 27gb 318TL vergiyle. Öyle bi haraç istiyorlar ki cayma bedeli adı altında. Sanki paket 800 lira da oradan indirmişler gibi davranıyorlar. Tabii bu paketin ederi 800 lira mı sanki diyecek bi devlet yok başımızda

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Dün babama hallettim ben tam zamana denk geldi kampanyayı

Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Dax Saz
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Dax Saz
Amaç yasaklı sitelere girmekse DNS yeterli.Konum değiştirmek için VPN şart.
Hemen hemen hiçbir işe yaramaz dns değiştirmen. O numara patlayalı yıllar oldu. Kaldı ki dns değiştirmen kimliğini gizlemek adına hiçbir işe yaramaz. Dns değiştirsen bile isp'nin filtrelerine takılırsın yine. O nedenle Vpn'in yerini tutmaz.

ChillWar

80+
Hemen hemen hiçbir işe yaramaz dns değiştirmen. O numara patlayalı yıllar oldu. Kaldı ki dns değiştirmen kimliğini gizlemek adına hiçbir işe yaramaz. Dns değiştirsen bile isp'nin filtrelerine takılırsın yine. O nedenle Vpn'in yerini tutmaz.
Yasaklı sitelere giriş yapabiliyor muyum? Evet, o zaman benim için DNS yeterli. :)

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Kafayı yememek elde değil günlerdir e-devlet teki sorun halledilsin diye bekledik. Bugün açıldı başvuruyu yaptım her şey tamam sözleşme çıktısı bile var onayladı. Hala e-devlet te onaylandı gözükmesine rağmen şimdi Turkcell de hat başvurusu iptal edilmiştir yazıyor. Müşteri hizmetlerinin dünyadan haberi yok. Arıyorum bilgilerinize ulaşabilmem için en son hattınıza kaç TL yüklemeştiniz bilmem gerekiyor diyor. Diyorum ki hanımefendi siz 10 senelik faturalı hattın son TL yüklemesini hatırlayacak birni tanıyor musunuz ? Yapacak bir şey yok diyor. Memlekette en basit iş bile sorunlu.

ChillWar

80+
Kafayı yememek elde değil günlerdir e-devlet teki sorun halledilsin diye bekledik. Bugün açıldı başvuruyu yaptım her şey tamam sözleşme çıktısı bile var onayladı. Hala e-devlet te onaylandı gözükmesine rağmen şimdi Turkcell de hat başvurusu iptal edilmiştir yazıyor. Müşteri hizmetlerinin dünyadan haberi yok. Arıyorum bilgilerinize ulaşabilmem için en son hattınıza kaç TL yüklemeştiniz bilmem gerekiyor diyor. Diyorum ki hanımefendi siz 10 senelik faturalı hattın son TL yüklemesini hatırlayacak birni tanıyor musunuz ? Yapacak bir şey yok diyor. Memlekette en basit iş bile sorunlu.
Onlarda sisteme göre gidiyor sonuçta hocam.Ben 2 dakika da geçtim.

Top Bottom