Neler Yeni

Tablet 2. Monitör Olarak Kullanılabilir mi?

Egobusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Yerli
Selam arkadaşlar.

2. bir monitör ihtiyacım var küçük bir şey olması gerekiyor. Monitör yerine tablet alırsam, bu tablet 2. ekran görevi görür mü acaba?

Gif Man

80+ Gold
Selam arkadaşlar.

2. bir monitör ihtiyacım var küçük bir şey olması gerekiyor. Monitör yerine tablet alırsam, bu tablet 2. ekran görevi görür mü acaba?
Monitör Yerine Neden Tablet Alasınki ?

Fiyat Verirsen Bakabiliriz !

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Reşit Akalın
Ucuza monitör alsan daha iyi. Ucuza alacağın tableti kendi halinde bile zor kullanırsın daha monitör olacak kulanacaksın

Egobusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Yerli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör Yerine Neden Tablet Alasınki ?

Fiyat Verirsen Bakabiliriz !

Ucuza monitör alsan daha iyi. Ucuza alacağın tableti kendi halinde bile zor kullanırsın daha monitör olacak kulanacaksın

Hocalarım, 1 tane 27 inç monitör alacağım zaten, 2. monitör sadece 1 internet sitesinde otomatik beğeninin açık kalmasını sağlayacak arka plana geçmesini engelleyerek. Bunun içinde büyük bir monitör almak istemiyorum, sadece dikey modda bir ekran görüntüsü aktarsın yeterli. Zaten masam da çok küçük, 27 inç monitörün yanına en iyi 23.6 ekran pivot monitör alsam çok alan kaplayacak. Sadece izleme için tablet alayım dedim ama 2. monitör olarak kullanılabilecek mi onu bilmiyorum.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Selam arkadaşlar.

2. Elden çalışan bir tablet al.
Spacedesk diye bir uygulama var, ister kablo ile bilgisayara takıp kablo üzerinden görüntü aktarımı sağlayabiliyorsun.
İstersen de Wi-Fi üzerinden de aynı işlemi yapabiliyorsun Spacedesk programı aracılığıyla.
Yalnız alacağın tablete dikkat et, Spacedesk uygulamasının yüklenmesi gerekli.

Egobusch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Yerli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. Elden çalışan bir tablet al.
Spacedesk diye bir uygulama var, ister kablo ile bilgisayara takıp kablo üzerinden görüntü aktarımı sağlayabiliyorsun.
İstersen de Wi-Fi üzerinden de aynı işlemi yapabiliyorsun Spacedesk programı aracılığıyla.
Yalnız alacağın tablete dikkat et, Spacedesk uygulamasının yüklenmesi gerekli.
Çok teşekkür ederim hocam, burada android ya da ios sürümüne dikkat edip uygulamanın yüklenebilir olması yeterli o halde. :love:

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Çok teşekkür ederim hocam, burada android ya da ios sürümüne dikkat edip uygulamanın yüklenebilir olması yeterli o halde. :love:
Aynen öyle, ben Android üzerinden kullanmıştım. IOS da var mı bilmiyorum. Ufak bir araştırırsın isteğine göre halledersin.

Top Bottom