Neler Yeni

Tablet mi Laptop mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
Merhabalar üniversiteye geçtim havacılık ve uzay mühendisliği okuyacağım. Hem notlarımı tutup hem ödevleri yapmak için bir cihaz almak istiyorum. Ama karar veremiyorum ipad ve tüm ekipmanlarını mı alsam yoksa laptop mu? Laptop alırsam Mac mi Windows mu?

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,166
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Okula götürüp kalem ile not alacaksan tablet al yoksa laptop

Starlex

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
bitmiyo
Merhabalar üniversiteye geçtim havacılık ve uzay mühendisliği okuyacağım. Hem notlarımı tutup hem ödevleri yapmak için bir cihaz almak istiyorum. Ama karar veremiyorum ipad ve tüm ekipmanlarını mı alsam yoksa laptop mu? Laptop alırsam Mac mi Windows mu?
Gaming bir windows laptop işini görür. Harici ekran kartlı bir şey alırsan tasarım programlarında üzülmezsin.

Lleazyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
yılmaz güvenir
ödevlerin yazmayla ilgiyse arkadaşın dediği gibi tablet ama öteki türlü işler yapıcaksan kesnilikle laptop

Starlex

80+ Silver
Laptop ta macbook alacaksan kullanacağın uygulamalara göre seçeceksin kimisinde mac uygunluğu olmayabiliyor ki ben olsam derslerim için bir macbook alırım açıkçası

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop ta macbook alacaksan kullanacağın uygulamalara göre seçeceksin kimisinde mac uygunluğu olmayabiliyor ki ben olsam derslerim için bir macbook alırım açıkçası
ödevlerin yazmayla ilgiyse arkadaşın dediği gibi tablet ama öteki türlü işler yapıcaksan kesnilikle laptop
Gaming bir windows laptop işini görür. Harici ekran kartlı bir şey alırsan tasarım programlarında üzülmezsin.
Okula götürüp kalem ile not alacaksan tablet al yoksa laptop
peki ya notlar için tablet ve tüm ekipmanları alsam ödev konusunda babamın yeni alıp çok kullanmadığı asus vivobook işimi görür mü sizce çok üzer mi

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,166
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
yani not alıcam defterden daha kolay geliyor ama ödevler için yapılabilir mi tabletten
Ödev dediğim ne tam olarak bilmediğim için çok yorum yapamayacağım slayt okuma ise macbook al yok ben kalem istiyorum diyorsan klavye tablet kalem de kullanabilrisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Efe
Ödev dediğim ne tam olarak bilmediğim için çok yorum yapamayacağım slayt okuma ise macbook al yok ben kalem istiyorum diyorsan klavye tablet kalem de kullanabilrisi
yani şu anda bende açıkçası bilmediğim için ödevlerin nasıl olduğunu yorum yapamıyorum en iyisi başlayınca okul üst sınıf biriyle iletişime geçmek sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,789
Üyeler
152,328
Son üye
Muraddel
Top Bottom