Neler Yeni

Tabletim ne kadar eder?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
Arkadaşlar selamlar anneme doğum günü hediyesi olarak "iPad 5. Nesil 64 GB - Apple Pencil (2.Nesil) - iPad Magic Keyboard - iPad Koruyucu Ekran" almıştım gündelik işlerini halletsin vs diye fakat 2 defa kullandı ondan sonra daha kullanmadı boşta duruyor Nisan 2023 Mediamark'tan alınma tüm her şeyin kutusu faturası ve garantisi mevcut toplam set olarak ne kadar eder? Ne kadara satmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Amph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Özyürek
Apple ürünlerinde ikinci el çok fiyat düşmez .
Kutu, garanti, fatura var ise aldığınızın az bi miktar altına alıcı bulabilirsiniz

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apple ürünlerinde ikinci el çok fiyat düşmez .
Kutu, garanti, fatura var ise aldığınızın az bi miktar altına alıcı bulabilirsiniz
İşte şuan hepsi ne kadar eder bilmiyorum hiç.

Amph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Özyürek
Tabletin linkini atabilirseniz yardımcı olabilirim.

Amph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Özyürek
2.7k kalem 14-15k da tableti satabilirsiniz diye düşünüyorum klavye hakkında bir fikrim yok

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar selamlar anneme doğum günü hediyesi olarak "iPad 5. Nesil 64 GB - Apple Pencil (2.Nesil) - iPad Magic Keyboard - iPad Koruyucu Ekran" almıştım gündelik işlerini halletsin vs diye fakat 2 defa kullandı ondan sonra daha kullanmadı boşta duruyor Nisan 2023 Mediamark'tan alınma tüm her şeyin kutusu faturası ve garantisi mevcut toplam set olarak ne kadar eder? Ne kadara satmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hepsine toplam 20K uygun bence. Tablet değerini büyük ölçüde korur ama klavyeli kılıf gibi şeyler deli gibi değer kaybeder.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
Hocam bunun için sıfır fiyatları değil de ikinci el fiyatları baz alırsanız daha doğru olacaktır iyi forumlar.
Teşekkürler iyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsine toplam 20K uygun bence. Tablet değerini büyük ölçüde korur ama klavyeli kılıf gibi şeyler deli gibi değer kaybeder.
Yani kullanılmamış ürünler Apple'ın kendisine ait olmasına rağmen değer kaybediyorsa saçma 20K biraz bana az geldi yine de teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,652
Üyeler
151,932
Son üye
bulgurpilavı
Top Bottom