Neler Yeni

Tahüdüm bitiyor hangi operatörü seçmeliyim ?

TRWOLFPAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf
Superonline kullanıcısıyım tahüdüm bitiyor yenilemek istediğimde 420 tl gibi bir ücret istiyorlar paketimde 50 mbps + tv+giriş segment bulunmakta hafta sonu taşınacağım tahüdümün dolmasına 1 ay var güzel altyapısı iyi pişman etmiyecek destek ekibi ilgili olan tavsiye edeceğiniz operatör varmı??

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Evren AYDIN
Bende uzun araştırma sonucunda netboneyi tercih ettim.Bakabilirsiniz yorumlara.

Alternatif gigaspeed,poyraznet,comnet.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Superonline kullanıcısıyım tahüdüm bitiyor yenilemek istediğimde 420 TL gibi bir ücret istiyorlar paketimde 50 mbps + tv+giriş segment bulunmakta hafta sonu taşınacağım tahüdümün dolmasına 1 ay var güzel altyapısı iyi pişman etmiyecek destek ekibi ilgili olan tavsiye edeceğiniz operatör varmı??
Superonlineden memnunsanız devam edin. İlk verdikleri teklifi reddedin viraz daha uygununu veriyorlar genelde. Türknet bile ayda 400TL oldu şuan yani fiyatı çok fazla bulmuyorum artık. Merdiven altı denecek garip firmalara da hiç gerek yok bence.

TRWOLFPAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende uzun araştırma sonucunda netboneyi tercih ettim.Bakabilirsiniz yorumlara.

Alternatif gigaspeed,poyraznet,comnet.
Hocam dediğiniz operatörleri ilk defa duydum tr şartlarında verdikleri ücret çok aşağı ve güven verici değil bana göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Superonlineden memnunsanız devam edin. İlk verdikleri teklifi reddedin viraz daha uygununu veriyorlar genelde. Türknet bile ayda 400TL oldu şuan yani fiyatı çok fazla bulmuyorum artık. Merdiven altı denecek garip firmalara da hiç gerek yok bence.
Hocam adanada yaşıyorum depremden sonra doğru düzgün int alamadım kesiliyor pingleniyor çok dengesiz veriyorlar

Kotayı yükseltip devam etmek istiyorum oda fiyatı tuzlu oluyor

Satriani

80+ Bronze
Superonline kullanıcısıyım tahüdüm bitiyor yenilemek istediğimde 420 TL gibi bir ücret istiyorlar paketimde 50 mbps + tv+giriş segment bulunmakta hafta sonu taşınacağım tahüdümün dolmasına 1 ay var güzel altyapısı iyi pişman etmiyecek destek ekibi ilgili olan tavsiye edeceğiniz operatör varmı??
3 yıldan fazladır ' Kablonet+Tv ' kullanıyorum hiç bir şekilde sorun yaşamadım. Bu süreç içinde internetimde bir kez 45dk'lık kopma oldu ve müşteri hizmetlerini aradığımda 20dk içinde ekip geldi. 100Mbp/s internet alıyorum ve asla düşüş yaşamadım ki ufacık tereddütte test yaparım. Bunun dışında platformun sunduğu tüm TV kanalları + SSport şeklinde kullanıyorum, tabi eski kullanıcı olduğum için bunların hepsi şu an 247TL.
Bahsettiğim her şey yaşadığınız bölge bazında çok farklı sonuçlar gösterebilir ama ben şimdiye kadar hiç bir mağduriyet yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Reşit Akalın
Kablonet al keyfine bak. Hem ekonomik hem de hiç sorun olmuyor. İnternet kesilmesi sadece arıza yada altyapı çalışması varsa kısa süreli kesiliyor. Zaten yılda Max 2 defa falan oluyor

TRWOLFPAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 yıldan fazladır ' Kablonet+Tv ' kullanıyorum hiç bir şekilde sorun yaşamadım. Bu süreç içinde internetimde bir kez 45dk'lık kopma oldu ve müşteri hizmetlerini aradığımda 20dk içinde ekip geldi. 100Mbp/s internet alıyorum ve asla düşüş yaşamadım ki ufacık tereddütte test yaparım. Bunun dışında platformun sunduğu tüm TV kanalları + SSport şeklinde kullanıyorum, tabi eski kullanıcı olduğum için bunların hepsi şu an 247TL.
Bahsettiğim her şey yaşadığınız bölge bazında çok farklı sonuçlar gösterebilir ama ben şimdiye kadar hiç bir mağduriyet yaşamadım.
Hocam şuan 420 tl

Kablonet al keyfine bak. Hem ekonomik hem de hiç sorun olmuyor. İnternet kesilmesi sadece arıza yada altyapı çalışması varsa kısa süreli kesiliyor. Zaten yılda Max 2 defa falan oluyor

Mileni yada türk net nasıl

Mileni sadece internet 320 tl türknet 400 tl kablo net tv ile 420 şimdi bu değerlere bakınca kablo nete mi geçim yoksa süperonlineden devammı etmeliyim

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
oğuzhan ege
kesinlikle kablonet öneririm şu an kullanmıyorum yeni yere taşındık altyapı yok ama kablonet geçersen sınırsız olmasını ve 7 ile 12 arası internetinin düşmemesini söylemen gerek bazı paketlerde 100mps hızın olsun 25 mps düşüyor 7 ile 12 arası bilgin olsun.

Satriani

80+ Bronze
Hocam şuan 420 TL

Mileni yada türk net nasıl

Mileni sadece internet 320 TL türknet 400 TL kablo net tv ile 420 şimdi bu değerlere bakınca kablo nete mi geçim yoksa süperonlineden devammı etmeliyim
Ben ikisini de kullanmadım ama mutlaka o İl ya da bölge ile ilgili genel kullanım bilgileri edinmek lazım.
KabloNet genel olarak hepsinden uygun olurdu ama en son ne duruma geldi ben de pek hakim değilim.

kesinlikle kablonet öneririm şu an kullanmıyorum yeni yere taşındık altyapı yok ama kablonet geçersen sınırsız olmasını ve 7 ile 12 arası internetinin düşmemesini söylemen gerek bazı paketlerde 100mps hızın olsun 25 mps düşüyor 7 ile 12 arası bilgin olsun.
Evet adil hız kotası gibi bi' durum var, onun için de uygun paket seçmek lazım.

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Evren AYDIN
Hocam dediğiniz operatörleri ilk defa duydum tr şartlarında verdikleri ücret çok aşağı ve güven verici değil bana göre

Hocam adanada yaşıyorum depremden sonra doğru düzgün int alamadım kesiliyor pingleniyor çok dengesiz veriyorlar

Kotayı yükseltip devam etmek istiyorum oda fiyatı tuzlu oluyor
Tahatutsuz firmalarda birsey kaybetmezsiniz 3 ay sonra değişim yapabilirsiniz.Hattiniz fiber ise çoğu firmada sorun yaşamazsınız kolay kolay zaten.
Sonuçta bunlar belirli alt yapı kullanan aracı firmalar.O fiyata yakın bir çok firma var İnternetten biraz bakıp yorumlara göz atabilirsiniz firmalar hakkında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,291
Üyeler
147,102
Son üye
Kroxy
Top Bottom