Neler Yeni

TAKAS YAPTIM TEHDİT EDİLİYORUM YARDIM?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Merhaba, 16 gün önce 6800XT'li kasa ile laptop takasladim. Kasamdaki parçalar garantiliydi, 16 gün sonra yani bugün mesaj attı takas yaptığım kişi babası avukatmış. Eğer laptopu geri vermezsem dava açacakmış. 16 gün içinde işlemcisi bozulmuş ben verdiğimde herşeyi sağlamdı, herhangi bir şey yapabilirmi dava açarak?

Son düzenleme:

Ziona

80+ Silver
Merhaba, 16 gün önce 6800XT'li kasa ile laptop takasladim. Kasamdaki parçalar garantiliydi, 16 gün sonra yani bugün mesaj attı takas yaptığım kişi babası avukatmış. Eğer laptopu geri vermezsem dava açacakmış. 16 gün içinde işlemcisi bozulmuş ben verdiğimde herşeyi sağlamdı, herhangi bir şey yapabilirmi dava açarak?
Bir şey olmaz kafana takma, eğer dava açarsada ne diye açacak davayı?

mythrowib

80+ Silver
O 16 gün içinde yaşananlari kimse bilemez, hadi 14 gün falan filan Bir şekilde uydururlardida şuan hiç bir şey yapamaz sen verdiginde çalışıyorsa. Ciddi şekilde tehditse bunlar polise git ama dava açıcam falan derse takma fazla en fazla açıklarsin durumu

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
SANANE
Adresin ve fotoğrafını paylaşmadığın sürece sadece tehtid ile kalır.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adresin ve fotoğrafını paylaşmadığın sürece sadece tehtid ile kalır.
Adresim mecbur var ürünlerin faturasında onun da adresi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

O 16 gün içinde yaşananlari kimse bilemez, hadi 14 gün falan filan Bir şekilde uydururlardida şuan hiç bir şey yapamaz sen verdiginde çalışıyorsa. Ciddi şekilde tehditse bunlar polise git ama dava açıcam falan derse takma fazla en fazla açıklarsin durumu
Benden birsuru test istemişti hepsini atmıştım kendi geldi takas yaptı ben zorla yaptırmadım zaten

mythrowib

80+ Silver
Adresim mecbur var ürünlerin faturasında onun da adresi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benden birsuru test istemişti hepsini atmıştım kendi geldi takas yaptı ben zorla yaptırmadım zaten
Testten sonra sorun çıktıysa artık pek korkulacak bir durum yok gibi sen ne yaptıysan yaptın bozdun de devam ederse

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Ürünü görerek aldığı için seni bağlamaz
Birsuru test attım 2 gün full her oyunda alırken de dedim bilgisayarı kutladım çıkarıp kurim mi test etcenmi tekrar gerek yok dostum dedi

Top Bottom