Neler Yeni

🔥Grand Theft Auto VI'dan İlk Fragman Geldi Oyun İnanılmaz Gözüküyor🔥

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
9 yildir cikmayan bir oyunun leaklenmis grafiklerinin gta 5'ten bile kotu olmasi gayet elestirilebilecek bir nokta. yil 2016-2017 olsa tmm der geceriz 2022'de leaklenmis grafikler boyleyse kimse savunmasin su sizintiyi. yemisim algoritmayi. gta 4 o kadar iyi mekaniklere sahip bir oyunken kacimizin oynadigi oyun gta 4 su an? onune gelen grafigine cop demiyor mu? konuya 10iqlar toplanmis fanboyluk tasliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Umut Çakmak
oynadınız GTA 5 leri RDR 2 nin başındaki kişiler yok oynadimiz oyunların kalitesini belirleyen belli bir kalitede olmasını sağlayan vizyonunu belirleyen kişi yok GTA trilogi hepimiz gördük Rockstar çok kaliteli firma evet ama o vizyonu sağlayan Dan Houser artık yok o yüzden her an her şey olabilir
Dan Houser rockstar için çok önemli biri fakat gta trilogi yapan firma rockstar games değil yan firmaya verdi.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Furkan ŞENGÜL
gta 5 tadı vermez bence

99723

80+ Silver
Çok bildiğini sanıp yorum yapan arkadaşlara söylüyorum bu oyun içi görseller çok daha yeni ve geliştirilme aşamasında bu oyun bittiği zaman çok kaliteli bir oyun çıkacak rockstar 9 sene sonra bi gta oyunu yapıp bu şekilde mi çıkaracak sanıyorsunuz ? Merak etmeyin oyunun detayları felan iyi duruyor ayrıca 2024 de çıkacağını düşünürsek çok iyi bir oyun gelecektir.
Ayn çok şaşırdım ilk aldığım tepkilere detaylar yine Rockstar kalitesi çok iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gta 5 tadı vermez bence
GTA V'ten çok çok iyi olur unutursun çıkınca GTA V'in adını :)

Son düzenleme:

Tilsch

80+ Bronze
PS5 çıkmadan önceki geliştirme aşamasına ait olma durumu var mıdır acaba?PS 4 e falan gelecek deniyor burada ama sonuçta PS5 çıkmadan önce PS4 e göre geliştirecekler mecbur.2020 öncesine ait herhalde öyleyse bu görüntüler.

99723

80+ Silver
Dan Houser rockstar için çok önemli biri fakat gta trilogi yapan firma rockstar games değil yan firmaya verdi.
Evet o çöpün Rockstar Games ile ilgisi yok Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition'u Grove Street Games geliştirdi bu ekip eski GTA oyunlarını ve Bully oyununu mobile portluyordu Rockstar Games oyunu bu firmaya verince büyük projede altından kalkamadılar batırdılar.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hamza Ensar Sağlam
Hikayesi GTA V gibi çöp olmazsa iyi yine...

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Furkan ŞENGÜL
Ayn çok şaşırdım ilk aldığım tepkilere detaylar yine Rockstar kalitesi çok iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

GTA V den çok çok iyi olur unutursun çıkınca GTA V in adını :)
fivem- online gibi şeylerin olması uzun sürer bence

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
aynen katılıyorum bide eskiden rockstarda mesai saatleri daha yoğundu çok eleştirildi en az çalışanlar kadar şirketin başındaki kişilerde çalışıyodu şimdi o kadar baskıda kurmuyolar rockstarın çıtayı eskisi kadar yukarı çekebilceğini sanmıyorum
kanka çitayı geçtim yani başlarındaki kişi gitti o efsane hikayelerin kalitesini belirleyen oynanış anlamında olsun vizyonu kalitesi olsun yani çok zor artık işleri ya çok büyük bir deşikliğe gidilicek risk alınacak bakın artık gtanın vizyonu bu şekilde olucak deyip inanılmaz bir yenilik olucak yada gta 5 az bir şey yenilik yapıp bize vericekler o zamanda ne anlamı kaldı gta 6 nın kaç senelerdir beklenilen bir oynun gta 5 in üstüne 3 5 özellik verip görüntüyü güzelleştirip al size gta 6 rockstar ın ubisoft tan ea den bir farkı kalıyor o zaman bizim rockstar sevme temelimiz yok oluyor biz her yeni oyunda daha kaliteli daha yenilikler görmek istiyoruz ve rockstar da öyle her sene oyun çıkaran firma değil böyle oluncada herkezin beklentisi tavan yapıyor çok büyük bir şey geliyor diye beklentiye giriyoruz eğer bu görüntüler gerçekse fıss yani linç edilir oyun

vamprikaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Salih akçaren
Instagram
salihakcarens
Steam
salih akçaren
Facebook
100009245892508
Hocam hot coffee modu varmı yaa

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
cahil cahil yorum yapmayın, bu bitmiş hali degil, sizmi adamlara ögreteceksinizz oyun yapmayı

99723

80+ Silver
PS5 çıkmadan önceki geliştirme aşamasına ait olma durumu var mıdır acaba?PS 4 e falan gelecek deniyor burada ama sonuçta PS5 çıkmadan önce PS4 e göre geliştirecekler mecbur.2020 öncesine ait herhalde öyleyse bu görüntüler.
Zaten PS4'e kesin geleceği belli değil sızan görüntülerde geliştirilen cihazlarda PS4'te var sadece bunu biliyoruz.

Son düzenleme:

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Dan Houser olsa oyle bir gta çıkmazdı bile emin ol o oyun önüne gelse birak çıkarmayı yapan departmanı atardı

Top Bottom