Neler Yeni

Tanklı yazıcı önerisi HP mi Epson mu?

Laxuzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Erdaş
Tanklı yazıcı almayı düşünüyorum ev için. Bütçem 4bin 4.5bin civarı. HP Smart tank 520 ve Epson ecotank L3210 modelleri arasında kaldım yada başka model olabilir. Fotoğraf ve siyah beyaz çıktı almak için kullanacağım uzun ömürlü olsun istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Günde en fazla 50 sayfa çıktı alıyorum. Yılda birkaç kez ortalama 2 3 hafta çıktı almadigim oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Kaan
Yıllarca HP kullanmış biri olarak 2 yıl önce Epson L3266'ya şans vereyim dedim, iyi ki vermişim. Hayatımda kullandığım en kullanıcı dostu, en ekonomik printer oldu, Epson bu işi kesinlikle daha iyi yapıyor.

Laxuzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Erdaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yıllarca HP kullanmış biri olarak 2 yıl önce Epson L3266'ya şans vereyim dedim, iyi ki vermişim. Hayatımda kullandığım en kullanıcı dostu, en ekonomik printer oldu, Epson bu işi kesinlikle daha iyi yapıyor.
Öneriniz için teşekkürler hangi modeli tavsiye edersiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Kaan
Öneriniz için teşekkürler hangi modeli tavsiye edersiniz

benimki, almayı düşündüğünüz modelin tft lcd ekranlısı. Ekransız olsa da olur sonuçta bilgisayardan bilgilerini görebiliyorsunuz ancak bütçeniz varsa benim modeli de tavsiye edebilirim, ufacık ekrandan her türlü bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Başka bir farkları yok.

Laxuzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Erdaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benimki, almayı düşündüğünüz modelin tft lcd ekranlısı. Ekransız olsa da olur sonuçta bilgisayardan bilgilerini görebiliyorsunuz ancak bütçeniz varsa benim modeli de tavsiye edebilirim, ufacık ekrandan her türlü bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Başka bir farkları yok.
Hocam L3210 da wifi özelliği yokmuş başka model var mıdir 4bin civarına yada canon markası nasıl onunkiler biraz daha ucuz Epsona gore

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Kaan
Hocam L3210 da wifi özelliği yokmuş başka model var mıdir 4bin civarına yada canon markası nasıl onunkiler biraz daha ucuz Epsona gore
L3250 serisine bakabilirsiniz, ben 3250 serisi sandım. Bu seri benimkinin ekransız modeli.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
L3260 modeli ekranlı. Bir de aynısının ekransız modeli vardı. Aralarında 1-1.5K civarı fark vardı. Ekransız olanı alabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,736
Üyeler
154,456
Son üye
muzlupide
Top Bottom