Neler Yeni

Yardım Tarayıcıdan herhangi bir aramaya girince sesler bozuluyor?

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
Merhaba, PC'den Instagram üzerinden aramaya katılınca veya Omegle'ye girince bilgisayarımdaki diğer bütün sesler bozuluyor. PC bugüne kadar 3 format gördü yine de sonuç aynı. Çok araştırdım fakat bir çözüm bulamadım. PC teknik servise gitti mikrofonla ilgili sorunlar vardı, çözüldü ama seslerle ilgili şeyi yazmama rağmen dönüt olmadı. Bu sorun Discord'a tarayıcıdan girince de oluyordu. Kısacası sorunum: tarayıcıdan mikrofon kullanılınca diğer bütün sesler kısılıyor, bozuluyor, çirkinleşiyor.

GirayHan

80+ Gold
Merhaba, PC'den Instagram üzerinden aramaya katılınca veya Omegle'ye girince bilgisayarımdaki diğer bütün sesler bozuluyor. PC bugüne kadar 3 format gördü yine de sonuç aynı. Çok araştırdım fakat bir çözüm bulamadım. PC teknik servise gitti mikrofonla ilgili sorunlar vardı, çözüldü ama seslerle ilgili şeyi yazmama rağmen dönüt olmadı. Bu sorun Discord'a tarayıcıdan girince de oluyordu. Kısacası sorunum: tarayıcıdan mikrofon kullanılınca diğer bütün sesler kısılıyor, bozuluyor, çirkinleşiyor.
Ses sürücülerini güncelledin mi ?

GirayHan

80+ Gold
laptop mu ? ek olarak kullandığın mikrofonu değiştirmeyi denedin mi ? mesela basit bir telefon kulaklığı takabilirsin test için.

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaz laptop. Dahiliden farklı olarak kulaklık mikrofonu vesaire denedim fakat sonuç aynı. Tarayıcıdan kullanınca hiçbir şekilde başka bir ses dinlettirtmiyor.

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
laptop mu ? ek olarak kullandığın mikrofonu değiştirmeyi denedin mi ? mesela basit bir telefon kulaklığı takabilirsin test için.
Acaba bilmediğim bir yazılım sesleri kısmaya çalışıyor olabilir mi hocam?

GirayHan

80+ Gold

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti

Aykut D.

80+ Gold

GirayHan

80+ Gold

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam buna benzer bir sorunu ben bluetooth jbl kulaklıkta yaşıyorum. Hem giriş hem de çıkış aygıtı olarak jbl seçince ses rezalet bir hal alıyor. çıkış aygıtını jbl giriş aygıtını da farklı bir mikrofon seçince sorun düzeliyor. bağımsız bir mikrofon varsa evde ya da kulaklık (usb girişli) taktıktan sonra çıkış sesini kulaklığa girişi de realtek mikrofona verip deneyin

BeroGreen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
RTX 3050Ti
Sesi %50 yapıp denedinmi ?
Yok hocam, sonuç aynı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

donanımsal arıza mevcuttur o halde başka yapılacak seçenek kalmıyor.
Yardımınız için teşekkürler hocam.

Hocam buna benzer bir sorunu ben bluetooth jbl kulaklıkta yaşıyorum. Hem giriş hem de çıkış aygıtı olarak jbl seçince ses rezalet bir hal alıyor. çıkış aygıtını jbl giriş aygıtını da farklı bir mikrofon seçince sorun düzeliyor. bağımsız bir mikrofon varsa evde ya da kulaklık (usb girişli) taktıktan sonra çıkış sesini kulaklığa girişi de realtek mikrofona verip deneyin
Hmm, evet hocam haklısınız. Bu sorunu en çok BT kulaklık kullananlarda gördüm. Benimkine benzer tek vaka öyleydi. Peki giriş çıkış aygıtlarını nasıl yönetebilriim?

Aykut D.

80+ Gold
Yok hocam, sonuç aynı.

Yardımınız için teşekkürler hocam.

Hmm, evet hocam haklısınız. Bu sorunu en çok BT kulaklık kullananlarda gördüm. Benimkine benzer tek vaka öyleydi. Peki giriş çıkış aygıtlarını nasıl yönetebilriim?
Farklı tarayıcı denedinizmi ?

Top Bottom