Neler Yeni

Öneri Taşınabilir Ssd Önerisi

Megan

80+ Silver
Bütçe
2000
Laptopda depolama alanım azaldığından taşınabilir ssd almayı düşünüyorum. Bazı oyunları oraya atıp oynayacağım zaman bilgisayarıma aktarırım. Laptopa ssd alıp takmakşa uğraşmak istemiyorum. Önerdiğiniz model var mı? Şu modelleri buldum fikriniz nedir? 500-1000gb arası düşünüyorum.

Son düzenleme:

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Hocam ssd kılıfları var. Onlardan alıp içine daha iyi bir ssd yerleştirebilirsin

Megan

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ssd kılıfları var. Onlardan alıp içine daha iyi bir ssd yerleştirebilirsin
Nasıl? Laptop için alıyorum her an takılı kalmayacak dosyaları atacağım kenarda duracak lazım olunca kullanacağım

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Nasıl? Laptop için alıyorum her an takılı kalmayacak dosyaları atacağım kenarda duracak lazım olunca kullanacağım

Böyle bir ürünün yanına güzel bir marka ssd çekilirse daha iyi olur diye tahmin ediyorum. Ayrıca ilerde kutuyu çıkarıp direk kasaya veya laptopa takma imkanınız olur. Ürünü örnek attım daha ucuzları vardır. Google da ilk çıkanı attım ben size
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir ürünün yanına güzel bir marka ssd çekilirse daha iyi olur diye tahmin ediyorum. Ayrıca ilerde kutuyu çıkarıp direk kasaya veya laptopa takma imkanınız olur. Ürünü örnek attım daha ucuzları vardır. Google da ilk çıkanı attım ben size
Sandisk marka yerine çok daha sağlıklı olur diye tahmin ediyorum

Megan

80+ Silver

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sandisk marka yerine çok daha sağlıklı olur diye tahmin ediyorum
Yani bunun içine normal ssd yi koyup laptopa usb ile bağlıyoruz doğru mu anladım? Mesela şunu içine koyup usb ile bağlayabiliyor muyum? Bu şekilde taşınabilir ssd ile aynı işlevi mi görüyor

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
Evet hocam önemli olan aldığınız kutudaki girişin tipi. Ona göre isterseniz m2 isterseniz sata takabiliyorsunuz. Geri kullanım anlamından böyle kutulara koyup kullanmak daha mantıklı geliyor bana.

Megan

80+ Silver
Evet hocam önemli olan aldığınız kutudaki girişin tipi. Ona göre isterseniz m2 isterseniz sata takabiliyorsunuz. Geri kullanım anlamından böyle kutulara koyup kullanmak daha mantıklı geliyor bana.
anladım sağ olun bakacağım ona

Top Bottom