Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Team T-Force Z540 1 Tb Gen 5 M2 Ssd 5700 TL🔥

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,964
İsim
Mehmet Aslan
Son düzenleme:

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Deniz

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Heyt be güzel ssd bir gün alıcam mutlaka :D

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,964
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Shoto Todoroki

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Bu hafta çok kötü hazır sistem piyasası vatandaki 4070 süperi kaçırdım hâlâ daha sistem bekliyorum.
Bundan sonrası için de ibre yukarı yönlü gidecek gibi. Sanırım çoğu kimse 1 Temmuz'dan sonra her şeye otomatik zam geleceğini unuttu.

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Shoto Todoroki
Bundan sonrası için de ibre yukarı yönlü gidecek gibi. Sanırım çoğu kimse 1 Temmuz'dan sonra her şeye otomatik zam geleceğini unuttu.
Böyle bir zam tahmin etmemiştim hocam bu hafta da güzel bir sistem düşmezse game garaj da bulunan sistemi alacağım.

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Böyle bir zam tahmin etmemiştim hocam bu hafta da güzel bir sistem düşmezse game garaj da bulunan sistemi alacağım.
Neredeyse her yerde sistem fiyatlarının düşeceği duyuruldu ancak talep hiç düşmedi.
Satılmaz dediğimiz sistemler bile sattı. Talep oldukça fiyat düşmesi zaten çok zordu.

Yılın ikinci yarısındaki otomatik zamlar da eklenince sistemler yine yukarı gitti.
Gaming gecesindeki rakamlardan az çok tahmin edebilirsiniz...

Fahiş fiyatlara tepki olarak satın almayı durdurmadığımız sürece hiçbir şey değişmez.

Umarım güzel bir sistem yakalama şansınız olur.
İyi Geceler.

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Shoto Todoroki
Neredeyse her yerde sistem fiyatlarının düşeceği duyuruldu ancak talep hiç düşmedi.
Satılmaz dediğimiz sistemler bile sattı. Talep oldukça fiyat düşmesi zaten çok zordu.

Yılın ikinci yarısındaki otomatik zamlar da eklenince sistemler yine yukarı gitti.
Gaming gecesindeki rakamlardan az çok tahmin edebilirsiniz...

Fahiş fiyatlara tepki olarak satın almayı durdurmadığımız sürece hiçbir şey değişmez.

Umarım güzel bir sistem yakalama şansınız olur.
İyi Geceler.
Sağolun hocam maalesef öyle herkes biraz indirimli bile görse piyasadan çıkmak için hemen alıp geçiyor satın almayı durdurmak biraz zor gibi görünüyor iyi dilekleriniz için teşekkürler iyi günler.

Top Bottom