Neler Yeni

Tebilon Hazır sistem AMD 7500F RTX 4060 EAGLE OC 8GB hava soğutucu

HaŞKeK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Haşim Efe Karaca
Bu sistemi almak istiyorum ama işlemci çok ısınır dediler onun içinde şöyle bir hava soğutucu önerdiler sıvı soğutucuların fiyatları beni aşar sizce bu hava soğutucu iş yaparmı duruma göre direk almak istiyorum indirimdeyken yararlanmak istiyorum

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,650
İsim
Emre siyah
fikrimce şuan o paraya adam akıllı sistem yok yakın zaman 7500f 4060ti 1tbssd 26.500e falan satılmıştı sistemi hemen almayı düşünüyorsanız alınabilir belki ama dediğim gibi çok da avantajlı bir fiyatı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

amd olması senin için sıkıntı değilse psuyu deepcool yapıp 650w + 1tb ssd ile bunu da alabilirsin

HaŞKeK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Haşim Efe Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o kadar bütçem yok ama ilerde sıvı soğutucu falan eklerim ilerleyen zamanlarda şimdilik işimi görsün işlemciyi sağlam tutsun yeterli benim için

fikrimce şuan o paraya adam akıllı sistem yok yakın zaman 7500f 4060ti 1tbssd 26.500e falan satılmıştı sistemi hemen almayı düşünüyorsanız alınabilir belki ama dediğim gibi çok da avantajlı bir fiyatı yok

amd olması senin için sıkıntı değilse psuyu deepcool yapıp 650w + 1tb ssd ile bunu da alabilirsin
hemen almayacağım zaten ortalama 2 hafta içinde alacağım

Nvidia olsa daha güzel olur

Son düzenleme:

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,650
İsim
Emre siyah
o kadar bütçem yok ama ilerde sıvı soğutucu falan eklerim ilerleyen zamanlarda şimdilik işimi görsün işlemciyi sağlam tutsun yeterli benim için

hemen almayacağım zaten ortalama 2 hafta içinde alacağım

Nvidia olsa daha güzel olur
forumu takip edin 2 hafta içinde güzel sistem çıkarsa alırsnız

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,650
İsim
Emre siyah
peki o hava soğutucuyu şimdiden alayımmı sizce
soğutma hakkında fikrim yok o yüzden hemen alınır vs demicem sistem alacağınız zaman almanız daha iyi ama belki o paraya sıvı soğutucu ile beraber sistem gelir kim bilir.

HaŞKeK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Haşim Efe Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
soğutma hakkında fikrim yok o yüzden hemen alınır vs demicem sistem alacağınız zaman almanız daha iyi ama belki o paraya sıvı soğutucu ile beraber sistem gelir kim bilir.
tamam dostum teşekkür ederim

eren28tr

80+ Gold
tamam dostum teşekkür ederim
sistem geldikten sonra yükte sıcaklıklar kaç derece bak çok yüksekse idarelik bunu alabilirsin.

HaŞKeK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Haşim Efe Karaca
sistem geldikten sonra yükte sıcaklıklar kaç derece bak çok yüksekse idarelik bunu alabilirsin.
peki kanka bu her sistemde kullanılabilirmi ben şimdiden aldımda bunu sistemi daha almadım hata yaptım muhtemelen ama olsun eğer herhangi bir sistemde kullanabilceksem boşa almamış olurum

eren28tr

80+ Gold
peki kanka bu her sistemde kullanılabilirmi ben şimdiden aldımda bunu sistemi daha almadım hata yaptım muhtemelen ama olsun eğer herhangi bir sistemde kullanabilceksem boşa almamış olurum
Am5 uyumlu hocam sistemine uygun.

Top Bottom