Neler Yeni

Tebilon hazır sistem güvenilir mi?

Oktayy_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
oktay
Arkadaşlar tebilon dan hazır sistem almayı düşünüyorum. Fakat güvenilir mi bilmiyorum. Sizce güvenilir mi alınır mı hazır sistem.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Güvenilir dostum. Sistemi almadan bütçeni söyle ona göre sistem baksın arkadaşlar. Veya bütçene göre örneğin 22k Sistem Toplama gibi başlıklarda hangi sistemlerin önerildiğine bak.

Oktayy_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
oktay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güvenilir dostum. Sistemi almadan bütçeni söyle ona göre sistem baksın arkadaşlar. Veya bütçene göre örneğin 22k Sistem Toplama gibi başlıklarda hangi sistemlerin önerildiğine bak.
Bi sistem buldum bayadır araştırıyordum. 16k ya yarın alıcam büyük ihtimalle ondan sorıyım dedim. Tahmini kaç, güne getirirler biliyor musun.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Tebilon güvenilirdir ama genellikle +50 bin bütçesinde F/P olarak daha uygun oluyor.
15K Başlangıç seviyesinde ise Tebilonda 1 sistem vardır yükseltmeleri çok pahalıdır
Genel olarak Gaming gen (RTX GPU) olarak en iyisidir Gencergaming (AMD GPU) olarak en iyisidir
Nadiren denk gelinebilirse Vatan veya PCKolikte de F/P ürünler bulunabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

300 TL'ye Asrock B550 anakart seçip alabilirsin bu sistemi

Oktayy_00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
oktay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tebilon güvenilirdir ama genellikle +50 bin bütçesinde F/P olarak daha uygun oluyor.
15K Başlangıç seviyesinde ise Tebilonda 1 sistem vardır yükseltmeleri çok pahalıdır
Genel olarak Gaming gen (RTX GPU) olarak en iyisidir Gencergaming (AMD GPU) olarak en iyisidir
Nadiren denk gelinebilirse Vatan veya PCKolikte de F/P ürünler bulunabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

300 TL'ye Asrock B550 anakart seçip alabilirsin bu sistemi
Aynen öyle yapcaktım yarın 😄

Top Bottom