Neler Yeni

Technopat Çoklu Üyelik Hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emirhan İNAN
Ben Technopat Kullanıyorum bu gün technopata giriş yaparken gmail yanlış gmaile tıkladım ve "çoklu hesap" hatasını verdi ve "çıkış" dediğimde hesabımdan çıkarmıyor yani hesabımı değiştiremiyorum illa başka tarayıcıdan mı girmem lazım yoksa çözümü var mı teşşekkürler (Bu benim ilk tartışmam hattam olduysan affedin)
Technopat.PNG

Akiran

80+ Silver
Bunun için mi üye oldun?

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: tccc

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ben Technopat Kullanıyorum bu gün technopata giriş yaparken gmail yanlış gmaile tıkladım ve "çoklu hesap" hatasını verdi ve "çıkış" dediğimde hesabımdan çıkarmıyor yani hesabımı değiştiremiyorum illa başka tarayıcıdan mı girmem lazım yoksa çözümü var mı teşşekkürler (Bu benim ilk tartışmam hattam olduysan affedin)Alıntıyı görüntüle
Donanım Arşivi: Bane

Bura.K

80+ Silver
Ben Technopat Kullanıyorum bu gün technopata giriş yaparken gmail yanlış gmaile tıkladım ve "çoklu hesap" hatasını verdi ve "çıkış" dediğimde hesabımdan çıkarmıyor yani hesabımı değiştiremiyorum illa başka tarayıcıdan mı girmem lazım yoksa çözümü var mı teşşekkürler (Bu benim ilk tartışmam hattam olduysan affedin)Alıntıyı görüntüle
Ban yemişsin. Technopat Anayasası Madde 15 okuyun ve Technopat Evrensel Kural Maddesi 36'ya bakın. Yapabileceğimiz bir şey yok :)

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Aynı sorunu burada yaşamıştım geçmişi ve çerezleri silerek düzelttim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun için mi üye oldun?
Olamaz mı? Olmasın mı? Technopatta konu açamıyorsa başka bir foruma gidemez mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,221
Üyeler
141,260
Son üye
Loopus
Top Bottom