Neler Yeni

Technopat komik Türkçe kuralları

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

arisaka

80+ Bronze
Malum bilmeyen yok bu arkadaşların Türkçe takıntısını ki Türkçe kurallarına ciddi önem veren ve virgülü, noktayı atlamayan ben bile bu egoistlerin forumundan sıkılıp bıraktım. Bugün bir videolarına denk geldim konu ile tamamen alakasız olduğu halde video sonuna ''sosyale gelip konu açın ama Türkçe kurallarına uymazsanız uyarı veririz haa'' gibi saçma bir ekleme yapınca dayanamadım başlıkta yaptıkları hatayı güzel bir dille yazdım ve saniyesinde yorumumu sildiler, daha sonra bir yorum daha yaptım onu da sildiler. Şuan bir yorum daha yaptım bakalım ne zaman silecekler merak ediyorum.

Bu arkadaşların Türkçe özverisi sadece kullanıcıları için, kendileri bu kurallardan muaflar hatta bu adamları forumlarında uyarırsanız %99.9 ihtimal ban yersiniz.

Bu kadar Türkçe kurallarına takılıp kalmış, teknoloji videolarının sonuna bile saçma sapan Türkçe kuralları diye ekleme yapan adamlara hiç bir genç de çıkıp ''hayırdır başlıklar Türkçe kurallarından muaf mı'' diyemiyor.

Adamlardaki pişkinliğe gel yahu. Önüne geleni Türkçe kurallarına uymadı diye cezalandırıyorlar, biri çıkıp kendi yaptıkları yanlış için uyarınca onu da susturmaya çalışıyorlar sonra yersen teknoloji forumu...

arisaka

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorununuz varsa orada çözün. Burası Technopat şikayet forumu değil.
Anlamıyorum, buraya yazınca sorun çözülüyor mu?
Sence sorun çözmek için mi yazıyorum? adı üstüne ''konu dışı'' parfüm önerisi isteyen de var, dini konular hakkında konuşan da yani süper zeki arkadaşım buraya açacağım konuyu sana soracak değilim. Beğenmedin mi? okuma yada okudun da beğenmedin mi? cevap yazma. Ne boş adamlarsınız yahu.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sence sorun çözmek için mi yazıyorum? adı üstüne ''konu dışı'' parfüm önerisi isteyen de var, dini konular hakkında konuşan da yani süper zeki arkadaşım buraya açacağım konuyu sana soracak değilim. Beğenmedin mi? okuma yada okudun da beğenmedin mi? cevap yazma. Ne boş adamlarsınız yahu.
Sen ilk başta saygıyı öğren. Gidip gelmişsin hala saygının "s" harfini görmemişsin. Sana iyi oluyor. Technopat niye senin gibi birini ciddiye alsın ki? AHAH
Neyse ki siliyorlar. Cevap yazsalar aklınla alay ederler.

Atyxah

80+ Silver
bu forum "DONANIM ARŞİVİ" forum yani TECHNOPAT forum değil git ne alıp veremediğin varsa orada çöz buraya yazamazsın.

arisaka

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygunsuz davranış
bu forum "DONANIM ARŞİVİ" forum yani TECHNOPAT forum değil git ne alıp veremediğin varsa orada çöz buraya yazamazsın.
:DDDDDDDDDDD

Tamam forum sahibi. Bu arada kaça satın aldın forumu?

Sen ilk başta saygıyı öğren. Gidip gelmişsin hala saygının "s" harfini görmemişsin. Sana iyi oluyor. Technopat niye senin gibi birini ciddiye alsın ki? AHAH
Neyse ki siliyorlar. Cevap yazsalar aklınla alay ederler.
Aynen brom saygı falan filan aynen .d

Eskiden anasının doğurup sokağa saldıklarıyla uğraşıyorduk yetmedi şimdi forum köşelerinde de uğraşıyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

technopatdan bizene?
Ee okuma o zaman? konuya gir de zorla oku diyen mi var? forum kurallarına aykırı bir konuyla şikayet edersin yönetim de gereğini yapar, yok kurallara aykırı değilse ne diye zırlıyorsun?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,607
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom