Neler Yeni

Yardım Tecno pova 5 8/256 alınır mı? G99 ULTİMATE!! 45fps 8.5k?

Shourd

80+ Silver
Bütçe
9000
selam forum sakinlerişimdi konun içeriğini başlığını değiştirdim malesef aradığı bütçede o yok diye aradığım bütçede muhtemelen en iyisi bu telefon siz önerir misiniz? bu telefonu hılıca bi epey link bırakıcağım sizin için (not a24 mümkünse önermeyin samsunlarda exsony ve snapdrgon sadece seviyorum nedense mediatek samsungda bi müddet sonra yavaşlıyor) telefon hakkındada yorum yaparsanız sevinirim farklı teleofnları neden önerdiğinizi verisel olarak söylerseniz mutlu olurum

epey link:

ekleme- Arkadaşlar bu telefon ile ilgili kötü olabilecek bişi öğrendim telefondan günceleme desteği yokmuş andiroid 13 ile gelip andiroid 13 ile kalıcakmış sizce almalımıyım nasıl sorunlar doğurur?

EKLEME 2 ÖNEMLİ- evet arkadaşlar ne önemli diyebilirsiniz bugün bişi fark ettim daha yeni Pova 5 in içerisinde G99 işlemcisi yokmuş samsung a24 te var ama pova 5 te yok bildiğiniz üzere poco m6 proda G99 utimate var (ulttimete normalden overclocklu hal daha iyi performans) evet ve bu Pova 5 in için G99 ultradan bile biraz daha yüksek sonuç alan bi G99 ultime var şuan ben aşık oldum .d ss ve link (epeyte öyle yaızyor doğrumu siz söyleyin) bu arada baktım ultra sadece xiaomide gördüm tecnodaki utimatemiş düzeltim

link epey-m6 pro vs a24 vs Pova 5

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-06-10 221038.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-10 221038.png
    58.6 KB · Hit: 65
Son düzenleme:

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
SEFA KAYA
selam forum sakinleri kendime bi telefon bakıyorum oubg 60 fps olsun en ucuz hangisi ise o olsun bütçem az ne önerirsiniz aklımda şuan 45fps olsa bile tecno pova 5 var bataryası ve ekran hzi dikkatimi çekti ondan dolayı en ucuz ne önerirsiniz bütçem fazla değil zaten anladığınız kadarı ile ben diyorum ki 9-10k civarı 60 fps sıfır tr cihaz varmıdır varsa ne var onu sorucaktım (marka çok önemli değil PUBG ısınır fln demeyin çok fazla PUBG oynamicam 60fps isteme sebebim pubgde 60fps veren telefon kolay kolay kasmaz diye düşünüyorum bu bilgiye nasıl mı eriştim anneme 5 yıl önce a50 aldık halen daha bi kere kastığını görmedim .d)tavsiyelerinizi bekliyorum bu arada 9 10 k yı geçsede en ucuz 60fps telefonlarıda önerebilirsiniz ama lütfen yakın olsun en azından sınıra
snapdragon işlemcili ve en az 8gb ramli ve mümkünse en az 90hz ekran yenileme hızlı bi telefon alırsan zaten kasmaz

Shourd

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
snapdragon işlemcili ve en az 8gb ramli ve mümkünse en az 90hz ekran yenileme hızlı bi telefon alırsan zaten kasmaz
hocam demesi güzelde bütçe sorun tecno pova 5 sizce nasıl olur mediatek g99 var 8/256 ram hafıza 120hz ekran var 8k ya bulurum

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
selam forum sakinleri kendime bi telefon bakıyorum oubg 60 fps olsun en ucuz hangisi ise o olsun bütçem az ne önerirsiniz aklımda şuan 45fps olsa bile tecno pova 5 var bataryası ve ekran hzi dikkatimi çekti ondan dolayı en ucuz ne önerirsiniz bütçem fazla değil zaten anladığınız kadarı ile ben diyorum ki 9-10k civarı 60 fps sıfır tr cihaz varmıdır varsa ne var onu sorucaktım (marka çok önemli değil PUBG ısınır fln demeyin çok fazla PUBG oynamicam 60fps isteme sebebim pubgde 60fps veren telefon kolay kolay kasmaz diye düşünüyorum bu bilgiye nasıl mı eriştim anneme 5 yıl önce a50 aldık halen daha bi kere kastığını görmedim .d)tavsiyelerinizi bekliyorum bu arada 9 10 k yı geçsede en ucuz 60fps telefonlarıda önerebilirsiniz ama lütfen yakın olsun en azından sınıra
Malesef o bütçede sıfır 60 FPS veren telefon yok. PUBG FPS desteği verme konusunda rezil olduğu için Samsung M34' e bile 30 FPS vermiş.

Shourd

80+ Silver
Malesef o bütçede sıfır 60 FPS veren telefon yok. PUBG FPS desteği verme konusunda rezil olduğu için Samsung M34' e bile 30 FPS vermiş.
anladım dediğim 45 fps olan tecno pova 5 nasıl sizce

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
SEFA KAYA
hocam demesi güzelde bütçe sorun tecno pova 5 sizce nasıl olur mediatek g99 var 8/256 ram hafıza 120hz ekran var 8k ya bulurum
mediatek işlemcili telefonlardan uzak duruyorum ben. snapdragonlu işlemcili telefonlarım hiç bi zaman kasma yapmadı. ama mediatek işlemci telefonlu yakın cevremde insanlar hep telefonlarından kasma, donma, ısınmasından şikayetçilerdi(ilk kullanımlarında değil)

Shourd

80+ Silver
mediatek işlemcili telefonlardan uzak duruyorum ben. snapdragonlu işlemcili telefonlarım hiç bi zaman kasma yapmadı. ama mediatek işlemci telefonlu yakın cevremde insanlar hep telefonlarından kasma, donma, ısınmasından şikayetçilerdi(ilk kullanımlarında değil)
hocam doğru söylüyorsunuzda ilk olarak bu bütçeye snapdragonlu telefon yok sanırım

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
SEFA KAYA

Shourd

80+ Silver
ikinci el yönebilirsiniz.
ikinci el malesef almam bizim buralarda 2.el biraz sıkıntı babamda şehir dışına izin vermez sıkıntı derken çok fazla dolandırıcılık oluyor ve telefonlarda o kadar iyi değil

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
ikinci el malesef almam bizim buralarda 2.el biraz sıkıntı babamda şehir dışına izin vermez sıkıntı derken çok fazla dolandırıcılık oluyor ve telefonlarda o kadar iyi değil
En kötü Teknosa gibi yerlere gidip kendi gözünüzle yenilenmiş telefonlara bakın.

safak09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Şafak Atak
Yenilenmiş alabilirsin teknosada s20 fe ve s21 fe s20 güncelleme almıyor ama ikisinde 60 fps veiyor hdr da 40 fps veriyor. Kalite a olursa en ufak kılmak çizik dahi yoktu bende hem 21 hem 20 aldım ikiside sıfır gibi tertemiz geldi kötü gelirsede sadece kargo ödeyip iade edebilirsin not: s20fe snapdragon iken 21fe exynos 21fe daha çok ısınıyor batarya konusunda emin değilim farkları nedir.

Shourd

80+ Silver
Yenilenmiş alabilirsin teknosada s20 fe ve s21 fe s20 güncelleme almıyor ama ikisinde 60 fps veiyor hdr da 40 fps veriyor. Kalite a olursa en ufak kılmak çizik dahi yoktu bende hem 21 hem 20 aldım ikiside sıfır gibi tertemiz geldi kötü gelirsede sadece kargo ödeyip iade edebilirsin not: s20fe snapdragon iken 21fe exynos 21fe daha çok ısınıyor batarya konusunda emin değilim farkları nedir.
teşekürler hocam dediğim gibi yani başlığı değişiyim ve konunun içeriğini tekrar yazacağım sıfır istiyorum onun yerine farklı bi başılık ve konu içeriği yapıcağım bu konuda

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
selam forum sakinlerişimdi konun içeriğini başlığını değiştirdim malesef aradığı bütçede o yok diye aradığım bütçede muhtemelen en iyisi bu telefon siz önerir misiniz? bu telefonu hılıca bi epey link bırakıcağım sizin için (not a24 mümkünse önermeyin samsunlarda exsony ve snapdrgon sadece seviyorum nedense mediatek samsungda bi müddet sonra yavaşlıyor)

epey link:

gm 24 pro varken alınmaz

Top Bottom