Neler Yeni

Yardım Tecno pova 5 8/256 alınır mı? G99 ULTİMATE!! 45fps 8.5k?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,224
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
o zaman pova 5 benlik hocam hoparlör çok önemli değil kulaklık var kamera benim için bişi ifade edtmiyor normal kendi kameram var batarya güzel olur zaten testlerini izlemiştim oyun ve gezinme fln filan diye 3-4 test yapıyorlar note 30 11 saat gibi bişi dayanıyor pova 15-16 öyle bşi oyun oynarken işime gelir ondan dolayı almam bide infinixe pek güvenmiyorum hadi tecno son yıllarda yayıldı biraz çevremde kulananlarda var infinix yok ama
techno ve infinix aynı markalar sayılır zaten. Çok performans istiyosan 2. el Mi 10T pro al bu paraya bu telefonlardan rahat 2 kat daha iyi. GPU yani oyun performansı olarak 3 kata yakın daha iyi

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk
selam forum sakinlerişimdi konun içeriğini başlığını değiştirdim malesef aradığı bütçede o yok diye aradığım bütçede muhtemelen en iyisi bu telefon siz önerir misiniz? bu telefonu hılıca bi epey link bırakıcağım sizin için (not a24 mümkünse önermeyin samsunlarda exsony ve snapdrgon sadece seviyorum nedense mediatek samsungda bi müddet sonra yavaşlıyor) telefon hakkındada yorum yaparsanız sevinirim farklı teleofnları neden önerdiğinizi verisel olarak söylerseniz mutlu olurum

epey link:

ekleme- Arkadaşlar bu telefon ile ilgili kötü olabilecek bişi öğrendim telefondan günceleme desteği yokmuş andiroid 13 ile gelip andiroid 13 ile kalıcakmış sizce almalımıyım nasıl sorunlar doğurur?

EKLEME 2 ÖNEMLİ- evet arkadaşlar ne önemli diyebilirsiniz bugün bişi fark ettim daha yeni Pova 5 in içerisinde G99 işlemcisi yokmuş samsung a24 te var ama pova 5 te yok bildiğiniz üzere poco m6 proda G99 utimate var (ulttimete normalden overclocklu hal daha iyi performans) evet ve bu Pova 5 in için G99 ultradan bile biraz daha yüksek sonuç alan bi G99 ultime var şuan ben aşık oldum .d ss ve link (epeyte öyle yaızyor doğrumu siz söyleyin) bu arada baktım ultra sadece xiaomide gördüm tecnodaki utimatemiş düzeltim

link epey-m6 pro vs a24 vs Pova 5

redmi techno gm infinix gibi markalar alnımaz hiçibirnden fayda göremedim apple a geçeceğim yakın zmanada

Shourd

80+ Silver
redmi techno gm infinix gibi markalar alnımaz hiçibirnden fayda göremedim apple a geçeceğim yakın zmanada
tecno ve redmi markalarına dediğinizde katılmıyorum ha en iyi marka ne dersenizki bana kalırsa ve bi çok kişinin tercihi samsungdur apple popüler kültür sebebi ile ünlüdür ve gerkesiz

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
tecno ve redmi markalarına dediğinizde katılmıyorum ha en iyi marka ne dersenizki bana kalırsa ve bi çok kişinin tercihi samsungdur apple popüler kültür sebebi ile ünlüdür ve gerkesiz
Redmi telefonlar yalnızca günü kurtarmak içindir uzun süreli bir kullanım için uygun değiller fakat Apple konusunda haklısınız popüler kültür sayesinde bu derece ünlüler.

Shourd

80+ Silver
Redmi telefonlar yalnızca günü kurtarmak içindir uzun süreli bir kullanım için uygun değiller fakat Apple konusunda haklısınız popüler kültür sayesinde bu derece ünlüler.
dediğiniz aslında doğru sayılır ama redmi gibi telefonların tercihi aşırı fp olması aslında çok fp değiller ama yurtdışı halleri alınınca fporanları çok artıyor ondan tercih ediliyor yoksa haklısınız günü kurtarmak konusunda olduğunda ama dediğim gibi yd sayesinde bu kadar ünlü o telefonlar

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Celal Smyrna
9 ay önce 6kya tecno pova 4 aldım. beklentilerimi karşıladı. memnunum.

Shourd

80+ Silver
Top Bottom