Neler Yeni

Tek gözle çift görme

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Arkadaşlar 21 eylülden beri çift üste doğru özellikle siyah üzeri beyaz(koyu renk üzeri açık renk) görüyorum üste doğru 2 defa çok detaylı muane oldum ikigözümde sağlam kornea retina mercek derecemde yok görmem net ama üste doğru çift görüyorum birde gözümü kısınca artıyor aynı zamanda sadece karanlıkta gözümü kapatınca gözüm eskisi gibi yada normale çok yakın görüyorum ve aydınlıkta 5-10dk sonra aynı oluyor ve gün içerisinde değişiyor bazen çok bazen az astigmatda yok anlamadım benim yaşadığım ı yaşayan varmı yada bu forumda göz doktoru varmı etiketlermisiniz

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok geçmiş olsun. :(
Saolda çok korkuyorum be özel hastanede göz dibi muane bile oldum gözüm sağlam mevsim sel alerjin var diyor ya alerji görüşü bozmaz ki bunu benden iyi bilmeli doktorlar operatör doktor birde deliricem yav bir şey yoksa neden neden ? 2 gözümdede aynı anda baladı bu zıkkım

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Saolda çok korkuyorum be özel hastanede göz dibi muane bile oldum gözüm sağlam mevsim sel alerjin var diyor ya alerji görüşü bozmaz ki bunu benden iyi bilmeli doktorlar operatör doktor birde deliricem yav bir şey yoksa neden neden ? 2 gözümdede aynı anda baladı bu zıkkım
Keşke bilgim olsa da yardim edebilsem. Umarım iyileşirsiniz.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
4-5 dk karanlık ta ışık gelmiyecek şekilde kapadığımda düzeliyor düzelmesede normal a yakın görüyorum 6-10dk sonrada eski haline dönüyor birde uykudan uyandığımda (oda aydın olduğunda, güneş doğmuş oldunda) çift görmem hayla aynı ama boyle 05:00 06:00 04:00 gibi güneşin olmadığı saatlerde yada doğmadığı saatlerde uyandımda dışarı bakıyorum her şey normal sanki gözüm eskisi gibi çok güzel görüyorum anlamış değilim koskaca googledede astigmat kornea bozuklukları dışında gram bilgi yok ben miyop olsam (allah korusun) miyopu araştırsam miyop hakkında gram bilgi olmaz şansıma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef ne çevremde ne de forumda doktor tanıdığım var.
Saol

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
4-5 dk karanlık ta ışık gelmiyecek şekilde kapadığımda düzeliyor düzelmesede normal a yakın görüyorum 6-10dk sonrada eski haline dönüyor birde uykudan uyandığımda (oda aydın olduğunda, güneş doğmuş oldunda) çift görmem hayla aynı ama boyle 05:00 06:00 04:00 gibi güneşin olmadığı saatlerde yada doğmadığı saatlerde uyandımda dışarı bakıyorum her şey normal sanki gözüm eskisi gibi çok güzel görüyorum anlamış değilim koskaca googledede astigmat kornea bozuklukları dışında gram bilgi yok ben miyop olsam (allah korusun) miyopu araştırsam miyop hakkında gram bilgi olmaz şansıma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saol
Belki de ışığa karşı gözleriniz çok hassas. Gün içinde güneş gözlüğü kullanmayı denediniz mi?

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Ben doktor falan değilim sadece fikir yürütüyorum. Gözleriniz galiba ışığa karşı çok hassas. Güneş gözlüğü takmayı deneyin, sorununuz düzelir ise bence asıl sorun gözünüzün parlaklığa olan hassasiyeti.
Aklımda şu var 1 gün boyunca gözümün 2 sinide kapatsam mı diye düşünüyorum ama ışığa hassasiyetim yok bizim evdeki lambaya direk bakabiliyorum mesala :) ir daha doktora gitcem aoc c27g2ze monitör aldım gözümden dolayı sevinemiorum :( neyse sizde doktor değilsinizki ben acaba başka dertli varmıdır diye sordum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,484
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom