Neler Yeni

Tek jaclı kulaklıgın mıkrofonunu kullanma

ilkerto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
İlker GURSOY
Gunaydın arkadaşlar kulaklıgım tek jaclı Realtek HD Audio yoneticisini kurmama ragmen denetim masasında gozukmuyor ama Realtek Audio Console'a giris yapabiliyorum Audio Console'den kulaklıgın mıkrofonunu kullanabilir miyim?

Dwen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erkan çobanoğlu
Gunaydın arkadaşlar kulaklıgım tek jaclı Realtek HD Audio yoneticisini kurmama ragmen denetim masasında gozukmuyor ama Realtek Audio Console'a giris yapabiliyorum Audio Console'den kulaklıgın mıkrofonunu kullanabilir miyim?
aynı sorun bende vardı,yeni kulaklık ihtiyacım var diye yeni usb girişli aldım ama istersen tek giriş çift çıkış jak dönüştürücü al uygun fiyatı,onun dışında ne ayar yaptıysam benim bilgisayar mikrofonu görmedi.

ilkerto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
İlker GURSOY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı sorun bende vardı,yeni kulaklık ihtiyacım var diye yeni usb girişli aldım ama istersen tek giriş çift çıkış jak dönüştürücü al uygun fiyatı,onun dışında ne ayar yaptıysam benim bilgisayar mikrofonu görmedi.
hocam bilgisayarcılarda vs satılırmı peki internetten alıp kargoyu beklemek istemiyorum

Dwen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erkan çobanoğlu
hocam bilgisayarcılarda vs satılırmı peki internetten alıp kargoyu beklemek istemiyorum
satılır hocam bizim burada bilgisayar çarşısı vardı ilk girdiğim yerde buldum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,173
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom