Neler Yeni

Tek numara kullanımlık İphone

Blackwoud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batuhan Kavrayan
İnstagram da dolaşırken bu tarz sayfa gördüm telefonların apple garantili olduğunu ımeı sorgulamada sorun çıkmadığını söylediler dükkanlarının adresi var dilerseniz gelip alabilirsiniz dediler sizce nedir bu olay

Efendim ürünlerimiz Orjinaldir replika veya android işletim sistemi değildir Apple iOS işletim sistemidir cihazlar büyük firmalarda Satılan ürünlerle aynı uygun olma sebebi ise cihazı sadece tek numara ile kullanım yapabilirsiniz Cihazda sürekli kullanım yapacağınız bir aktif numaranızı bize söylüyorsunuz biz cihaza tek seferlik kaydını yapıyoruz cihazı farklı hatlarla kullanım yapamazsınız sadece tanımlı numara ile kullanım yapabilirsiniz Kayıtlanan numarayı farklı cihazlarda kullanım yapabilirsiniz sorunsuz şekilde hattı çıkarıp takabilirsiniz bunlarda sorun yok Sadece dikkat etmeniz tek konu numaranız kapanır iptal olursa veya numaranızın tek sayısını dahi değişseniz kayıt silinip başka bir kayıt yapılmaz numaranızı farklı operatöre geçire bilirsiniz numaranız değişmediği sürece cihazı ömürlük kullanım yapabilirsiniz cihazların Adınıza faturası mevcuttur her hangi bir sıkıntısı veya sorunu olursa iade gönderimi yapabilirsiniz.

İPHONE 8 PLUS 1.500 TL
İPHONE XR 1.700 TL
İPHONE X 1900 TL
İPHONE XS MAX 2.100 TL

İPHONE 11 2.800 TL
İPHONE 11 PRO 3.200 TL
İPHONE 11 PRO MAX 3.500

İPHONE 12 3.700 TL
İPHONE 12 PRO 4.000 TL
İPHONE 12 PRO MAX 4.300 TL

İPHONE 13 5.000 TL
İPHONE 13 PRO 5.500 TL
İPHONE 13 PRO MAX 6.000 TL

Cumali01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
s s
İnstagram da dolaşırken bu tarz sayfa gördüm telefonların apple garantili olduğunu ımeı sorgulamada sorun çıkmadığını söylediler dükkanlarının adresi var dilerseniz gelip alabilirsiniz dediler sizce nedir bu olay

Efendim ürünlerimiz Orjinaldir replika veya android işletim sistemi değildir Apple iOS işletim sistemidir cihazlar büyük firmalarda Satılan ürünlerle aynı uygun olma sebebi ise cihazı sadece tek numara ile kullanım yapabilirsiniz Cihazda sürekli kullanım yapacağınız bir aktif numaranızı bize söylüyorsunuz biz cihaza tek seferlik kaydını yapıyoruz cihazı farklı hatlarla kullanım yapamazsınız sadece tanımlı numara ile kullanım yapabilirsiniz Kayıtlanan numarayı farklı cihazlarda kullanım yapabilirsiniz sorunsuz şekilde hattı çıkarıp takabilirsiniz bunlarda sorun yok Sadece dikkat etmeniz tek konu numaranız kapanır iptal olursa veya numaranızın tek sayısını dahi değişseniz kayıt silinip başka bir kayıt yapılmaz numaranızı farklı operatöre geçire bilirsiniz numaranız değişmediği sürece cihazı ömürlük kullanım yapabilirsiniz cihazların Adınıza faturası mevcuttur her hangi bir sıkıntısı veya sorunu olursa iade gönderimi yapabilirsiniz.

İPHONE 8 PLUS 1.500 TL
İPHONE XR 1.700 TL
İPHONE X 1900 TL
İPHONE XS MAX 2.100 TL

İPHONE 11 2.800 TL
İPHONE 11 PRO 3.200 TL
İPHONE 11 PRO MAX 3.500

İPHONE 12 3.700 TL
İPHONE 12 PRO 4.000 TL

İPHONE 13 5.000 TL
İPHONE 13 PRO 5.500 TL
Hiç bulaşmanızı tavsiye etmem ne olduğu belirsiz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İnanmayın hocam. :D

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,544
İsim
Oğuz Oğuz
Knk düşünürsen elimde temiz köprü var.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,336
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

İPHONE 8 PLUS 1.500 TL
İPHONE XR 1.700 TL
İPHONE X 1900 TL
İPHONE XS MAX 2.100 TL

İPHONE 11 2.800 TL
İPHONE 11 PRO 3.200 TL
İPHONE 11 PRO MAX 3.500

İPHONE 12 3.700 TL
İPHONE 12 PRO 4.000 TL

İPHONE 13 5.000 TL
İPHONE 13 PRO 5.500 TL
İnanmayın böyle şeylere ne oldukları belli değil hocam tavsiye etmiyorum bu tarz şeyleri

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şu fiyatlara inandın mı gerçekten.Bu ülkede yeminle zengin olmak çok kolay.

Frecksloin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Egemen Çağlar
aynı şeyi bilgisi olmayan kuzenlerim de diyordu. fiyatı 1000 dolarlık telefonun maliyetini 800 saysak adamlar neredeyse 300 400 dolara satıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı şeyi bilgisi olmayan kuzenlerim de diyordu. fiyatı 1000 dolarlık telefonun maliyetini 800 saysak adamlar neredeyse 300 400 dolara satıyor
ama işte anlat anlat anlamıyorlar

Top Bottom