Neler Yeni

Tek tek almakmi toplu almakmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Beytullah
Biliyorsunuz Türkiye şartlarında bı ürünün fiyatı sabit kalmıyor suandan para biriktirmeye başladım para biriktikce parça alayimmi yoksa tamamen biriktitip toplumu alayım bide colorfull 4060ti mi alayim Asus 4060mi MSI 3060timı cevaplarsanız sevinirim

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,495
İsim
Emre siyah
her gün aynı şey için konu açmayı bıraksan yeter bilmek istediğin her şeyi anlattım zaten tekrar diyorum
Hazır sistem alırsan 1-2k en kötü avantajın olur, colorful 4060ti asusa göre daha çok ısınır kullanıma engel değil 3060 ti eski nesil artık alınmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Beytullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
her gün aynı şey için konu açmayı bıraksan yeter bilmek istediğin her şeyi anlattım zaten tekrar diyorum
Hazır sistem alırsan 1-2k en kötü avantajın olur, colorful 4060ti asusa göre daha çok ısınır kullanıma engel değil 3060 ti eski nesil artık alınmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olabilgince bilgi aliyormki aldiktan sonra pişman olmamak için bi kere cevap verdiysen diğerini görmezden gel

Lost_Dragon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Göksel Gündüz
Toplu derken toplama PC almaktan bahsediyorsan o daha kârlı olur ama toplatacağın yere bağlı olarak bekleyebilirsin PC gelmesi için.

Parçaları alıp sen montaj yapacaksan, paran oldukça parçaları al çünkü doların ne olacağı belirsiz. Zor gibi ama bir devalüasyon daha olursa biriktirdiğin paran çar çur olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Beytullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Toplu derken toplama PC almaktan bahsediyorsan o daha kârlı olur ama toplatacağın yere bağlı olarak bekleyebilirsin PC gelmesi için.

Parçaları alıp sen montaj yapacaksan, paran oldukça parçaları al çünkü doların ne olacağı belirsiz. Zor gibi ama bir devalüasyon daha olursa biriktirdiğin paran çar çur olur.
Aynen parayı birikrip sistem toplamakdan bahsediyorum bide ben hic kasa toplamadim ytden bakarak yapsam bı sıkıntı olmaz herhalde

Lost_Dragon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Göksel Gündüz
Ekran kartı olarak bence biraz daha bekle. 5000 serisi çıkacak Nvidia'nın. Teker teker almayı düşünüyorsan ekran kartı için biraz daha bekleyebilirsin.

Lost_Dragon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Göksel Gündüz
Top Bottom